Viskis-Aerstone Single Malt Sea Cask 10YO 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Aerstone Single Malt Sea Cask 10YO 40% 0.7L + GB

  Lowlands 

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  10YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  40%
 • "William Grant & Sons" distilerijos kūrinys Aerstone Single Malt Sea Cask yra Land Cask atitikmuo. Šie abu distilerijos Single Malts 10 metų kruopščiai brandinami intensyvioje aplinkoje, kuri supa distilerijas Škotijoje. Brandinami dviejose skirtingose statinėse ir veikiami skirtingų klimato sąlygų, todėl jų skonis skiriasi. Daugiau kaip 10 metų kruopščiai brandintas sandėliuose, esančiuose intensyvioje Škotijos Ayrshire pakrantės aplinkoje. Sea Cask taip vadinamas todėl, kad kai kurie distilerijos sandėliai yra prie pat jūros. Tai turi įtakos brandinimo procesui ir suteikia viskiui švelnų charakterį su jūros druskos prieskoniu. Nedūminis.

  Nosyje švelnus, juntamas saldumas, kuris primena šviežiai keptų sausainių, irisų, vanilės ir cinamono aromatus.

  Gomuryje labai švelnus ir harmoningas. Išlieka asociacija su keptais sausainiais, malonų kreminį saldumą papildo šiek tiek stipresnės ąžuolo ir migdolų natos. Pajusite ir subtilų žiupsnelį jūros druskos.

  Poskonyje saldumas šiek tiek sumažėja ir užleidžia vietą citrinoms, riešutams, gvazdikėliams ir, taip, jūrinei natai su gaivaus jūros brizo užuomina. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne