Viskis-Mossburn No. 6 Ardmore 9YO 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Mossburn No. 6 Ardmore 9YO 46% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  9YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • „Mossburn Vintage Casks“ asortimentas Single Malt Scotch Whisky kolekcija, kurių kiekvienas gaminamas iš griežtai ribotos ir pasirinktos statinių partijos. Kiekvienas numeruotas leidimas turi tik ribotą butelių kiekį. Nors tai reiškia, kad niekada negalime tikėtis atkartoti kiekvieno iš šių atskirų salyklų ypatingo charakterio, tačiau tai taip pat suteikia galimybę paragauti išskirtinių viskio pavyzdžių, kuriuos gamina kai kurios garsiausios Škotijos distilerijos.

  Šiam asortimentui Mossburn ieško Single Malt iš skirtingų distilerijų, kurios nepriklauso Massburn. Tai yra specifinių metų derinimas, užtikrinant visišką distiliacijos ir brendimo matų statinėse atsekamumą. Nepaisant skirtingų charakterių, kiekvienoje partijoje yra klasikiniai pusiausvyros, gylio ir sudėtingumo požymiai, kuriuos gali suteikti tik geriausi Single Malts. Šie Single Malts viskiai išpilstyti į butelius be jokių papildomų spalvų ir šalto filtravimo.

  Mossburn No. 6 Ardmore 9YO yra 6-o leidimo maža leidimo partija, vienas iš nedaugelio dūminių Mossburn viskių, kuris brandintas ASB (American Standard Barrel), arba kitaip tariant Bourbon Barrel statinėse (maždaug 200 litrų). Pagal Amerikos įstatymus reikalaujama, kad statinės būtų pagamintos iš Amerikietiško baltojo ąžuolo, kuris prieš naudojimą padeginamas. Kadangi šių statinių negalima pakartotinai panaudoti bourbon gamybai, jų sekantis panaudojimas yra brandinant škotišką viskį. Salyklas gaunamas iš Highland Ardmore distilerijos, esančios South Highlands.

  Nosyje pakrančių sūrumo natos, rūkyti sūriai bei vytinta mėsa, ančiuvių kremas, durpės.

  Gomuryje konservuoti pipirai alyvuogių aliejuje, dūmai, kmynų sėklos, gana riebus kūnas su rūkytais žaliais vaisiais (obuoliai ir prinokusios kriaušės). 

  Poskonyje vanilė, rūkytos paprikos ančiuvių aliejuje, žalių vaisių ir pipirų prieskoniai.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne