Viskis-Mossburn No. 5 Craigellachie 10YO 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Mossburn No. 5 Craigellachie 10YO 46% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Škotija
  Talpa (L)
  0.7 L
 • „Mossburn Vintage Casks“ asortimentas Single Malt Scotch Whisky kolekcija, kurių kiekvienas gaminamas iš griežtai ribotos ir pasirinktos statinių partijos. Kiekvienas numeruotas leidimas turi tik ribotą butelių kiekį. Nors tai reiškia, kad niekada negalime tikėtis atkartoti kiekvieno iš šių atskirų salyklų ypatingo charakterio, tačiau tai taip pat suteikia galimybę paragauti išskirtinių viskio pavyzdžių, kuriuos gamina kai kurios garsiausios Škotijos distilerijos.

  Šiam asortimentui Mossburn ieško Single Malt iš skirtingų distilerijų, kurios nepriklauso Massburn. Tai yra specifinių metų derinimas, užtikrinant visišką distiliacijos ir brendimo matų statinėse atsekamumą. Nepaisant skirtingų charakterių, kiekvienoje partijoje yra klasikiniai pusiausvyros, gylio ir sudėtingumo požymiai, kuriuos gali suteikti tik geriausi Single Malts. Šie Single Malts viskiai išpilstyti į butelius be jokių papildomų spalvų ir šalto filtravimo.  

  Mossburn No. 5 Craigellachie 10YO yra 5 leidimo maža leidimo partija, brandintas hogsheads (angliškai kiaulidė). Hogshead arba HHD yra tam tikros statinės rūšis (labai didelė, talpinanti iki 530 litrų viskio), naudojama Škotiško viskio brandinimui - iš esmės tai rekonstruota ex-chereso vyno statinė, naudojant ex-bourbon statinės stovus jai sustiprinti. Salyklas gaunamas iš Speyside Craigellachie distilerijos, esančios tame pačiame mieste kaip ir Macallan distilerija.

  Nosyje svarainiai, sodo vaisiai, švieži miežiai, drėgni šiaudai, citrinos glajus, skrudinti migdolai, baltasis zefyras.

  Gomuryje salyklas, sausainiai, gėlių natos, citrinos, cukruoti migdolai, labai tvirto minerališkumo.

  Poskonyje pipirinis-aliejinis-salyklas su prieskoniais, citrina, miežiais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne