Viskis-Mossburn No. 4 Teaninich 10YO 59.1% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Mossburn No. 4 Teaninich 10YO 59.1% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  10YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  59.1%
 • „Mossburn Vintage Casks“ asortimentas Single Malt Scotch Whisky kolekcija, kurių kiekvienas gaminamas iš griežtai ribotos ir pasirinktos statinių partijos. Kiekvienas numeruotas leidimas turi tik ribotą butelių kiekį. Nors tai reiškia, kad niekada negalime tikėtis atkartoti kiekvieno iš šių atskirų salyklų ypatingo charakterio, tačiau tai taip pat suteikia galimybę paragauti išskirtinių viskio pavyzdžių, kuriuos gamina kai kurios garsiausios Škotijos distilerijos.

  Šiam asortimentui Mossburn ieško Single Malt iš skirtingų distilerijų, kurios nepriklauso Massburn. Tai yra specifinių metų derinimas, užtikrinant visišką distiliacijos ir brendimo matų statinėse atsekamumą. Nepaisant skirtingų charakterių, kiekvienoje partijoje yra klasikiniai pusiausvyros, gylio ir sudėtingumo požymiai, kuriuos gali suteikti tik geriausi Single Malts. Šie Single Malts viskiai išpilstyti į butelius be jokių papildomų spalvų ir šalto filtravimo.

  Mossburn No. 4 Teaninich 10YO yra 4 leidimo maža leidimo partija, brandintas Oloroso Butt statinėse. Butt yra dažniausiai chereso gamybai naudojamos statinės. Jos tradiciškai gaminamos iš Ispaniško ąžuolo, nors nemaža dalis šio tipo statinių gaminamos ir iš Amerikietiško baltojo ąžuolo. Salyklas gaunamas iš Teaninich distilerijos, esančios North Highlands.

  Nosje greipfrutas, žolinis ir gėlinis aromatas, citrinos čiobreliai, levandos, vanilinis ąžuolas, obuolys su cukraus pudra, baltieji pipirai ir baltieji serbentai.

  Gomuryje migdolai, greipfrutai, vaistažolės, pipiriniai prieskoniai ir sodo vaisiai.

  Poskonyje miežiai, kriaušės, pipirinis migdolas, vanilinis ąžuolas ir citrina.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne