Viskis-Mossburn No. 2 Inchgower 10YO 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Mossburn No. 2 Inchgower 10YO 46% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  10YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • „Mossburn Vintage Casks“ asortimentas Single Malt Scotch Whisky kolekcija, kurių kiekvienas gaminamas iš griežtai ribotos ir pasirinktos statinių partijos. Kiekvienas numeruotas leidimas turi tik ribotą butelių kiekį. Nors tai reiškia, kad niekada negalime tikėtis atkartoti kiekvieno iš šių atskirų salyklų ypatingo charakterio, tačiau tai taip pat suteikia galimybę paragauti išskirtinių viskio pavyzdžių, kuriuos gamina kai kurios garsiausios Škotijos distilerijos.

  Šiam asortimentui Mossburn ieško Single Malts iš skirtingų distilerijų, kurios nepriklauso Massburn. Tai yra specifinių metų derinimas, užtikrinant visišką distiliacijos ir brendimo matų statinėse atsekamumą. Nepaisant skirtingų charakterių, kiekvienoje partijoje yra klasikiniai pusiausvyros, gylio ir sudėtingumo požymiai, kuriuos gali suteikti tik geriausi Single Malts. Šie Single Malts viskiai išpilstyti į butelius be jokių papildomų spalvų ir šalto filtravimo. 

  Mossburn No. 2 Inchgower 10YO yra 2 leidimo maža leidimo partija, brandintas hogsheads (angliškai kiaulidė). Hogshead arba HHD yra tam tikros statinės rūšis (labai didelė, talpinanti iki 530 litrų viskio), naudojama Škotiško viskio brandinimui - iš esmės tai rekonstruota ex-chereso vyno statinė, naudojant ex-bourbon statinės stovus jai sustiprinti. Salyklas gaunamas iš Inchgower distilerijos (Speyside), kuri yra Šiaurinėje Moray pakrantėje prie Spey upės žiočių.

  Nosyje sūdytas irisas, vanilė, obuoliai, gvazdikėliai ir skrudintos apelsino žievel4 natos, cukatų luobelė, baltasis šokoladas, sutirštintas pienas.

  Gomuryje sūdyta nuga, baltojo šokolado sausainių tešla, migdolų pienas, gvazdikėlių aliejus, pipirai ir svarainiai.

  Poskonis riebus ir sūrus, bet su daugybe vaisių natų, vis tiek išliekančiu sausu prieskonių ir miežių cukraus natomis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne