Viskis-Edradour 10YO 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Edradour 10YO 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  10YO
  Dėžutė
  MEDINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  40%
 • Edradour 10YO yra vieno salyklo viskis, apie kurį svajoja kiekvienas žinovas. Nuo pirmojo iki paskutinio žingsnio - daug aistros ir tradicijų. Tai vienas iš paskutiniųjų vienalyčių salyklinių viskių, gaminamų tradicinėje ūkiškoje distiliavimo gamykloje. Savaime suprantama, kad kiekvienas jo žingsnis yra rankų darbo, nes jis gaminamas mažiausioje Škotijos distiliavimo gamykloje. Edradour 10 YO gaminamas pagal procesą, kuris nesikeitė pastaruosius 150 metų. Jis gana ilgai laikomas statinėse, kurios anksčiau buvo naudojamos burbono gamybai ir Oloroso chereso laikymui. Jo išeiga gana maža, todėl šis gėrimas yra tarsi retenybė, kurios negalima nusipirkti bet kur. 

  Geram viskiui galioja viena taisyklė: leiskite jam kvėpuoti. Tai galioja ir "Edradour 10 YO". Prieš ragaudami leiskite jam pakvėpuoti dvi savaites. Daugelis mėgsta gerti škotišką vieno salyklo viskį su trupučiu vandens, tačiau čia to daryti nerekomenduojame. Jo auksinio gintaro spalva yra visiškai natūrali, nėra jokių pakeitimų, susijusių su papildomomis medžiagomis.

  Sudėtingas Edradour 10YO skonis visiškai nepakitęs. Jis prasideda jau nosyje: pakyla švelnios irisų, šviežių obuolių, šviesių vyšnių ir šiek tiek dūmų užuominos. Gomuryje juntamos tolesnės irisų natos, kurias lydi šiek tiek karamelės, razinų ir vaisių. Edradour 10 YO pabaigą sudaro harmoninga džiovintų vaisių, šiek tiek prieskonių ir dūmų jėga, kuri prilimpa prie jūsų skonio prisiminimų su aliejinga konsistencija. Garsus viskio ekspertas Jimas Murray'us pavadino Edradour 10 YO "labai įspūdingu", ir mes galime tik pritarti! 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne