Meskalis-Derrumbes Oaxaca 46.5% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Meskalis-Derrumbes Oaxaca 46.5% 0.7L

  Kilmės šalis
  Meksika
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Agavos distiliato produktas - meskalis Derrumbes Oaxaca distiliuojamas iš maguey Espadin ir maguey Tobala agavos rūšių. Šis meskalis yra dviejų žymiausių Oaxaca valstijos agavų mišinys (dvi Espadín ir viena Tobala dalis). Agavos verdamos požeminėje akmenų duobėje, naudojant juodąjį ąžuolą, kuris suteikia lengvo dūmo, papildančio mineralines ir vaisių natas Espadin, iš kurio jis pagamintas. Fermentuota natūraliai medžio kubiluose su natūraliomis laukinėmis mielėmis, o 72 valandas trunkantį procesą užbaigia laukinės mielės. Derrumbes Oaxaca dukart distiliuojamas variniuose katiluose, gautas skystis yra 48% stiprumo. Jis 60 dienų brandinamas didelėse stiklo talpyklose. Į butelius išpilstomas saldus, su citrusinių vaisių ir agavos vaisių prieskoniais, o skonis dvelkia dūmais ir žolelių pušų prieskoniais. 

  Nosyje aromatas, persmelktas švelniomis jazminų, citrusinių vaisių, akacijų medaus, juodųjų pipirų ir juodojo šokolado natomis. 

  Gomuryje gyvybingas, su odos ir medžio dūmais, kurie palaiko gaivesnį ir lengvesnį citrusinių vaisių, razinų, pušų spyglių ir saldesnį bei lipnesnį šviežiai paruoštos agavos charakterį.

  Poskonis pilnas ir ilgas, su saldžiais vaisiais ir dūmais iki pat pabaigos.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne