Meskalis-Derrumbes Zacatecas 44.4% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Meskalis-Derrumbes Zacatecas 44.4% 0.7L

  Kilmės šalis
  Meksika
  Alk. tūris
  44.4%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Agavos distiliato produktas - meskalis Derrumbes Zacatecas distiliuojamas iš agavos Tequilana Blue Weber, kuri dar vadinama mėlynąja arba azul agava. Ši agava gerai žinoma dėl jos naudojimo tekilos gamyboje, o Huitzila miestelis Zacatecas, kuriame gaminamas šis meskalis, yra priešais didingą barranca (kanjoną), skiriantį jį nuo Tekilos slėnio Tequila Valley. Šis miestelis labiau žinomas dėl meskalių, gaminamų tekilos stiliumi, tačiau Bañuelos šeimos distilerija yra viena iš nedaugelio regiono distiliuotojų gaminančių tradicinius meskalius. Agavos šiam meskaliui verdamos požeminėje krosnyje, malamas tahona malūnu, tradiciškai fermentuojamas nerūdijančio plieno induose su natūraliomis laukinėmis mielėmis ir distiliuojamas variniuose distiliatoriuose. Nebrandinama. Derrumbes Zacatecas - tai reta galimybė grįžti į praeitį ir patirti senoviškesnę mėlynosios agavos išraišką. Tai klasikinis meskalis, kuriame puikiai subalansuotas dūmas, agavos vaisiai ir pipiriniai prieskoniai. 

  Nosyje kvapas prasideda dideliu pipirų prieskoniu, kurį papildo minerališkos natos, sodrios žemės ir švelnaus kepsnių dūmo akcentai. 

  Gomuryje saldus ir sodrus, apelsinų mišinys su degintomis apelsinų žievelėmis, pipirai suteikia pikantišką pagrindą. Šokolado natos ir švelnus medžio dūmų dvelksmas ir skrudintos agavos.

  Poskonyje švelnus dūmas išnyksta ir atsiskleidžia umami sodrumas bei saldus mėtų dvelksmas.

   


   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne