Meskalis-Clase Azul Mezcal Guerrero 42% 0.7L + GB

  • Kraunamos nuotraukos
  • Krištolo skaidrumo su šviesiais šiaudų spalvos atspalviais Clase Azul Mezcal Guerrero atskleidžia vieną iš geriausiai saugomų Meksikos paslapčių - nuostabią Guerrero valstiją, mažai ištyrinėtą regioną, kuris atskleidžia dar vieną Meksikos kultūros aspektą. Šį Clase Azul šeimos narį įkvėpė Guerrero kraštovaizdžio, gastronomijos, meno ir paveldo išskirtinumas, taip pat šio regiono moterų stiprybė ir lyderystė. Šis meskalis yra išties unikalus kūrinys. Be gražaus butelio-dekanterio, jo didingą skonį lemia labai reta agavų veislė - Papalote agava. Šis augalas auga laukinėje gamtoje Guerrero valstijos kalnų masyvuose, kur jo skonio savybėse atsiskleidžia ir pakrantės klimatas, ir žaliuojančių miškų gaiva.

    Butelis-dekanteris - tai amatininkų kūrinys, kuriuo pagerbiama protėvių išmintis, švelni prigimtis ir karinga meksikietės moters dvasia - savybės, dėl kurių ji tapo Guerrero kultūros šerdimi. Žalia spalva simbolizuoja nefritą - brangųjį akmenį, kuris protėvių kultūrose turi didžiulę vertę ir yra amžinybės simbolis. Dekanterį dengiančios keturių žiedlapių gėlės simbolizuoja Penktąją Saulę - dievą, žinomą kaip visa ko pradžią. Ant spalvingo dangtelio pavaizduotas kolibris - legendinis dievų pasiuntinys, dar kartą patvirtinantis savo mistinį ir dangišką ryšį su šiuo Meksikos regionu. 

    Nosyje greipfrutų odelė, šviežia mediena, rozmarinas, žemės riešutų aliejus, sviesto ir margainių žiedų aromatų užuominos.

    Gomuryje sodrus, šviežios medienos, jūros dumbliių, citrinų sulčių, pipirų ir lengvos tabako aromatų natos.

    Dera su pusiau riebiomis žuvimis ir vėžiagyviais (krevetės, sraigės, mahi mahi, šukutės), ruošti su sviestu ir citrina, arba seviče. Taip pat su tapas su avokadais ir rūgščiais padažais (rančo ir medaus garstyčių).

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne