Vynas-Mezzacorona Classica Pinot Grigio Rose Pouch Dolomiti IGT 11.5% 1.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Mezzacorona Classica Pinot Grigio Rose Pouch Dolomiti IGT 11.5% 1.5L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  1.5 L
 • Jau daugiau nei šimtmetį "Mezzacorona Group" puoselėja savo brangų vynuogių auginimo paveldą ir iš kartos į kartą perduodamą vynuogių augintojų meistriškumą. Vaizdinguose Trentino slėniuose driekiasi puiki vynuogynų mozaika, primenanti brangų dėlionių meną ir pati tampanti žmogaus ir gamtos sukurtu meno kūriniu. Jų grožis su žaviais pergolinių vynuogynų išsiplėtimais pranašauja eleganciją ir meną, kurį galima rasti "Mezzacorona Group" galutiniuose produktuose, kilusiuose iš šio krašto.

  Rožinis Mezzacorona Classica Pinot Grigio Rose Pouch Dolomiti IGT vynas pagamintas iš atrinktų Pinot Grigio vynuogynų, augančių Adige Valley slėnio papėdėje, kur turtingas dumblo ir dolomito uolienų dirvožemis užtikrina puikų aromatingą vynuogių nokimą ir leidžia optimizuoti vyno rūgštingumą ir gaivumą. Vynuogės skinamos nuo Rugpjūčio pabaigos iki Rugsėjo pirmosios savaitės. Po spaudimo gauta misa atšaldoma iki 12 °C temperatūros ir paliekama su odelėmis preso viduje maždaug 8-10 valandų laikotarpiui. Per šį laiką išgaunama rožinė spalva ir aromatiniai komponentai. Po misa filtracijos pradedama fermentacija, pridedant pasirinktų mielių, 16 °C temperatūroje. Po to vynas paliekamas 3-4 mėnesius pastovėti ant nuosėdų ir tik tada išpilstymas.

  Nosyje labai gaivus ir subtilus aromatas, kuriam būdingi raudonųjų ir citrusinių vaisių aromatai (rausvojo greipfruto0, sumišė su švelniais gėlių aromatų tonais.

  Gomuryje pasižymi maloniu sūrumu ir gaivumu, gyvybinga ir gaivinančia rūgštimi.

  Dera su bet kokiais Viduržemio jūros regiono patiekalais, tinka kaip aperityvas.

  Patiekimo temperatūra: 10-12 °C

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne