Vynas-Maso Di Mezzo Teroldego Rotaliano DOC 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Maso Di Mezzo Teroldego Rotaliano DOC 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Maso di Mezzo pavadinime pasakojama tikra istorija apie kaimą, esantį žavingoje Piana Rotaliana vietovėje Šiaurės Rytų Italijoje. Šis kaimas, kadaise vadintas "Mezzo", dabar yra Mezzocorona - kaimas, kurį visada saugojo didingai virš kaimo iškilęs dolomito uolos kalnas. Rotaliano nuo Austrijos-Vengrijos imperijos laikų "Tirolio auksas" visada buvo vertinamas dėl savo galingos, tirštos ir intensyvios spalvos bei ryškaus ir nepakartojamo vaisiškumo. Pastaraisiais dešimtmečiais ši veislė gaminama ilgai brandinant medienoje, taip išryškinant jos kūną ir struktūrą. 

  Vynuogės vynui "Maso Di Mezzo Teroldego Rotaliano DOC" spaudžiamos atskirus stiebus. Odelės maceruojamos kelis kartus per 5-6 dienas, po to vyksta fermentacija, kurios temperatūra kontroliuojama maždaug 23-25 °C temperatūroje. Brandinimas tik nerūdijančiame pliene, kad būtų išsaugotas vynuogėms būdingas vaisių aromatas. 

  Rubino raudonumo spalva su violetiniais atspindžiais, nosyje intensyvi puokštė su miško uogų, ypač mėlynių, raudonųjų uogų, aviečių, natomis. Gomuryje pasižymi aksominiais taninais ir yra struktūriškas. Dera prie tradicinių sočių patiekalų: kepta ir ant grotelių kepta mėsa ar brandintais sūriais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne