Viskis-Torabhaig Cnoc Na Moine 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Torabhaig Cnoc Na Moine 46% 0.7L + GB

  Isle of Skye  

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • Torabhaig Single Malt Cnoc Na Moine - trečiasis Legacy Series leidinys, išpilstytas į butelius be dažiklių ir šalto filtravimo. Tai nuolatinis distilerijos evoliucijos ir meistriškumo įrodymas, todėl šis produktas, kuriame pirmą kartą panaudotos ex-sherry statinės (chereso vyno). Cnoc Na Moine, išvertus iš galų kalbos reiškia „durpių kalnas“, įkūnija savo vardo esmę, o jo sudėtis atspindi dramatišką ir nesuvaldomą Skye grožį. Šiame viskyje, brandintame Amerikietiško ąžuolo ex-bourbon, Oloroso ir Pedro Ximenez statinių derinyje, susilieja tvirtas durpių skonis, kuriuo garsėja Torabhaig, ir sodrūs cherjeso tonai, o jo atspalvis tampa tamsesnis ir gilesnis. 

  Nosyje šiek tiek prislopintas durpių dūmas, kurį lydi apelsino žievelės, pikantiškų vaisių ir mirštančių žarijų aromatas. Šiek tiek vanilės saldumo ir šiek tiek šviežiai nupjsuto ąžuolo aromato natos. 

  Gomuryje vėl juntamos durpės, daugiau BBQ natų, po to prieskonis įgauna pipirų, lengvo balzaminio rūgštingumo, daugiau saldumo ir švelnių prieskonių. Taip pat rasite kedro ir odos, o chereso statinė suteikia skonio gilumo.

  Poskonyje chereso įtaka yra puikus lengvas akcentas, harmoningai derantis su integruota Torabhaig durpių ir prieskonių struktūra, kuri išryškėja. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne