Šampanas-Drappier House Style: Carte D'OR / A Cuvee Charles de Gaulle 12% 1.5L (2x0.75L)

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier House Style: Carte D'OR / A Cuvee Charles de Gaulle 12% 1.5L (2x0.75L)

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  1.5 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę į pietus nuo Champagne regiono Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje. Tai gana maža šeimai priklausanti įmonė. Nors namai taip pat turi rūsį Reims, dauguma jų vynuogių yra iš Aube rajono, o dėl to, kad jos yra pietuose, vynuogės labiau subręsta nei dauguma Šampanės regiono vynuogių, todėl jų vynai yra galingi ir sodrūs.

  Jūsų maloniai patirčiai pristatome Drappier šampano namų Namų stiliaus šampanus, kurie yra galingi ir skirti pirmiausia patenkinti gomurį, tačiau jame netrūksta įspūdžių ir intelektui. Tiek Drappier Carte D'OR Brut, tiek ir Drappier Cuvée Collection Charles de Gaulle pagaminti iš 80% Pinot Noir. Kita dominuojanti vynuogė yra Chardonnay. Praėjusio amžiaus trečiajame dešimtmetyje Pinot Noir regione pirmą kartą pasodino Georges Collot, šiandien namams vadovaujančio Michel Drappier senelis. Tuo metu tai buvo prieštaringai vertinamas žingsnis, ir daugelis iš jo šaipėsi ("tėvas Pinot", kaip jį vadino), tačiau dabar Pinot Noir sudaro 70% Drappier vynmedžių ir apie 75% regiono vynmedžių. Drappier daugiausia dėmesio skiria natūraliai vynuogininkystei, naudodmi jų pačių pasigamintus ekologiškus kompostus ir ekologiškai sertifikuotas trąšas. Jie naudoja labai mažai sieros - tik apie 0,002 %, o tai yra mažiausias kiekis iš visų šampano namų, palyginti su kitais didesniais prekių ženklais, kurie sieros gali naudoti iki 5%. 

  Carte d'Or - bene geriausiai žinomas ir daugiausiai parduodamas šampanas, kurį sudaro iki 90% Pinot Noir, iki 15% Chardonnay ir 5% Pinot Meunier. Tai Drappier Namų stiliaus esmė, maloni skrandžiui, turinti daug vyno ir tikrai šiek tiek gurmaniška, daug subtilumo ir elegancijos. Drappier Cuvée Collection Charles de Gaulle Drappier namai pristatė plačiai gurmanų rinkai kaip pagarbą vienam prestižiškiausių savo klientų - Général de Gaulle (Šarlis de Golis, 1890-1970 – prancūzų politikas, kariuomenės generolas, Prancūzijos Prezidentas) atminti, kaip sofistikuotą Namų stiliaus šampaną. Dalinai brandintas ąžuolo statinėse 36 mėnesius ant nuosėdų. 

  Šie du šampanai atspindi savitą Drappier Namų stilių ir du ryžtingus pasirinkimus. Jie pilni elegancijos, ir kalkakmenio dirvožemio mineralinių savybių, kurios yra Nmų stiliaus tapatybės pagrindas. Švelni vinifikavimo praktika padeda išgauti autentiškas ir natūralias savybes, kad būtų sukurti puikūs vynai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne