Saldainiai-Anthon Berg Chocolate Cocktails 187g

 • Kraunamos nuotraukos
 • "Anthon Berg" visame pasaulyje žinomi buteliuko formos juodojo šokolado saldainiai, sukurti bendradarbiaujant su garsiais originalių gėrimų prekių ženklais. Jų viduje nėra cukraus plutelės, todėl skonis yra išskirtinis.  

  Pasinerkite į prabangų tamsaus šokolado sluoksnį, kuris gaubia švelnų ir dekadentišką likerio įdarą. Klasikinių kokteilių, tokių kaip Cosmopolitan, Espresso Martini ir Mojito įkvėpti skoniai - kiekvienas kąsnis yra kelionė į miksologijos pasaulį. Pasimėgaukite turtinga ir aksomine tekstūra, harmoningu šokolado ir likerio deriniu bei tobula saldumo ir rafinuotumo pusiausvyra.

  Sudedamosios dalys: cukrus, kakavos masė, kakavos sviestas, vanduo, spiritiniai gėrimai 4 % (degtinė, romas), Licor 43® koncentratas 1 %, vaisių sulčių koncentratai 0,6 % (laimo, spanguolių, citrinų, ananasų), natūrali apelsinų kvapioji medžiaga (Cointreau®) 0,5 %, kavos ekstraktas, natūralios kvapiosios medžiagos, kvapiosios medžiagos, apelsinų aliejus. Juodojo šokolado sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 % kakavos sausųjų medžiagų. 

  Energinė vertė / 100g 1934 kJ / 463 kcal
  Riebalai (iš jų sotieji riebalai) 24 g / 15g
  Angliavandeniai 51 g / iš jų cukrus 49g

  Baltymai 2.8g

  Druska <0,01 g   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne