Romas-Wray And Nephew White Overproof 63% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Wray And Nephew White Overproof 63% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jamaika
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  63%
 • New Yarmouth distileriją XIX amžiaus pradžioje įkūrė į Jamaiką emigravęs škotas Charles John Wray. 1825 metais Kingstone jis atidarė užeigą "Shakespeare Tavern", kurioje maišytas romas buvo toks populiarus, kad netrukus jį pradėjo pardavinėti kitiems vietos prekybininkams. Šiandien Wray & Nephew yra daugiausiai parduodamas romas Jamaikoje, o stiprus romas laikomas neoficialiu nacionaliniu pasididžiavimu. Wray And Nephew White Overproof romas yra daug aromatingesnis ir sudėtingesnis už daugelį populiariausių baltų romų, nes tai Jamaikos Pot Still ir Column Still distiliavimo induose distiliuotas mišinys. Daugelis baltų / sidabrinių romų yra brandinami statinėse ir vėliau filtruojami, kad būtų pašalinta spalva (kartu ir su didele dalimi skonio), tačiau Wray And Nephew White Overproof yra nebrandintas. 

  Nosyje dominuoja ananasai, pernokę bananai, lengva rudojo cukraus užuomina. 

  Gomuryje gana sausas ir žolingas, tačiau gurkšnojant atsiskleidžia saldžios vanilės, bananų, kokosų ir melasos natos. Tai sudėtingas romas. Šiek tiek ledo ar vandens sustiprins vaisių natas.

  Poskonis kaip ir skonis sausas ir šiek tiek karstelėjęs, kaip stipri kava ar juodasis šokoladas, pereinantis į lengvesnes vaisių ir kokoso natas. Kaip ir dera šiam romo monstrui, poskonis ilgai išliekantis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne