Romas-Bush Spiced Mango 37.5% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Bush Spiced Mango 37.5% 0.7L

  Kilmės šalis
  Gajana
  Talpa (L)
  0.7 L
 • BUSH rum aromatai perteikia Karibų jūros regiono energiją ir gyvybingumą. Gajanos romas distiliuojant maišomas su atogrąžų vaisiais ir prieskoniais, sukuriant Karibams būdingų prieskoninių romų skonių paletę, kurie yra ryškūs, gyvybingi ir subtiliai saldūs. Daugybę tarptautinių apdovanojimų pelnęs romas prieskoninių romų kategorijoje. Pirmasis Pasaulyje tvarus romas, gaminamas tausojant aplinką, - buteliai iš 100% perdirbto stiklo (pirmas toks atvejis romo pramonėje), butelio etiketės pagamintos iš 95% perdirbtų cukranendrių, kurios naudojamos romo gamybai, ir 5% kanapių, bei lino. Kamštis pagamintas iš perdirbtų kamščių. Be to, BUSH gaminamas distilerijoje, kuri naudoja 35% žaliosios energijos. Distilerija rekomenduoja gurkšnoti tiesiai, maišyti su Cola, Ginger Beer, arba naudoti kokteiliuose.  

  Bush Spiced Mango gana vaisinis prieskoninis romas distiliuotas su prinokusiais mangais (distiliatas vėliau maišomas su Bush Rum Original Spiced romu),  sustiprinančiais atogrąžų dvasią butelyje. Vaisių įtaka skoniui nėra perteklinė, jame subalansuota nemaža dalis prieskonių. Gurkšnokite Bush Spiced Mango su cola arba Pornstar Daiquiri kokteilyje, kad pajustumėte gaivią tropinę dvasią.

  Gomuryje subtilos mangų vaisiaus, karamelės, vanilės ir rudojo cukraus užuominos, gana aštrus, tačiau subalansuotas poskonis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne