Romas-Bush Spiced Passionfruit & Guava 37.5% 0.7L

  • Kraunamos nuotraukos
  • BUSH rum aromatai perteikia Karibų jūros regiono energiją ir gyvybingumą. Gajanos romas distiliuojant maišomas su atogrąžų vaisiais ir prieskoniais, sukuriant Karibams būdingų prieskoninių romų skonių paletę, kurie yra ryškūs, gyvybingi ir subtiliai saldūs. Daugybę tarptautinių apdovanojimų pelnęs romas prieskoninių romų kategorijoje. Pirmasis Pasaulyje tvarus romas, gaminamas tausojant aplinką, - buteliai iš 100% perdirbto stiklo (pirmas toks atvejis romo pramonėje), butelio etiketės pagamintos iš 95% perdirbtų cukranendrių, kurios naudojamos romo gamybai, ir 5% kanapių, bei lino. Kamštis pagamintas iš perdirbtų kamščių. Be to, BUSH gaminamas distilerijoje, kuri naudoja 35% žaliosios energijos. Distilerija rekomenduoja gurkšnoti tiesiai, maišyti su Cola, Ginger Beer, arba naudoti kokteiliuose.  

    Bush Spiced Passionfruit & Guava pasiflorų ir gvajavų romas, sukurtas maišyti paprastuose kokteiliuose. Patiekite su limonadu, ledu ir citrusinių vaisių arba pasiflorų garnyru. Taip pat puikiai dera su cola, ginger beer ir kituose klasikiniuose vaisių kokteiliuose, pavyzdžiui Passionfruit Rumtini. 

    Gomuryje pilnas aštrių, sultingų natūralių pasiflorų ir tropinio, švelnaus gvajavų saldumo, užbaigtas švelnia vanile ir šildančiais prieskoniais.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne