Romas-Worthy Park 109 54.5% 1L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Worthy Park 109 54.5% 1L

  Jamaica

  Kilmės šalis
  Jamaika
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  3YO
  Talpa (L)
  1 L
  Alk. tūris
  54.5%
 • Worthy Park 109 yra neseniai Jamaikos distilerijos prekių ženklų asortimentą papildęs romas, turintis istoriją nuo pat pirmojo pranešimo apie jį 2020 metais. Distilerijos tikslas buvo papildyti vidutinio stiprumo liniją tamsesniu, šiek tiek brandintu ir didesnio stiprumo romu. Iš pradžių romas buvo pavadintas "Gunpowder Proof" - tai buvo Britų Karališkojo Admiraliteto 54,5 % stiprumo romo pavadinimo žaismas. Tačiau Pusser's paprieštaravo teigdama, kad šis pavadinimas yra jų pačių prekių ženklo pavadinimas, tad Worthy Park pakeitė jį į 109. Romas gaminamas iš melasos, susidedančios iš dviejų distiliatų - brandinto trejus metus ex-bourbon statinėse, ir šiek tiek nebrandinto. Be karamelės, kad būtų tamsesnis, taip pat ie be jokių kitų priedų, o apie abiejų sudedamųjų dalių santykis nežinomas.

  Nosyje karamelė, irisas ir kepti blynai, aromats papildytas melasa ir ruduoju cukrumi. Po to atsiranda šiek tiek lengvų, aitrių saldžių vaisių, tokių kaip vyšnios, braškės, bananai, papajos ir ananasai, taip pat mangai.

  Gomuryje skonis aštrus, momentiškai sūrus ir traškus. Taip pat šokolado, saldymedžio, karamelės, irisų ir agrastų mišinys, o dėl melasos ir rudojo cukraus atsiranda pakankamai muskusinio saldumo.

  Šis romas puikiai tinka tam, kam ir buvo sukurtas, - puiki sudėtinė dalis bet kuriam kokteiliui. Tai nepretenzingas, tvirtas, skanus, beveik tobulas vidutinės klasės romas, tai puikaus kainos ir kokybės santykio romas.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne