Romas-St. Lucia Chairman's Reserve 1931 46% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-St. Lucia Chairman's Reserve 1931 46% 0.7L

  Kilmės šalis
  Sent Lusija
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  46%
 • St Lucia Distillers yra vienintelė Sent Lusijos salos spirito distilerija gaminanti puikių pasaulinių apdovanojimų sulaukusius romus.

  St. Lucia Chairman's Reserve 1931 yra naujas ir tuo pačiu pažįstamas romas. „1931“ pradėtas leisti nuo 2011 metų, kai pirmą kartą jis buvo distiliuotas paminėti 80-imt metų nuo St. Lucia Chairman's romų gamybos pradžios. Tai ne vienkartinis leidimas tai progai pažymėti, - dabar yra nuolatinis leidimas. Tai vis dar labai sudėtingas Colum stills ir Pot stills distiliavimo induose distiliuotų romų mišinys, tačiau formulė yra tokia, pagal kurią dabar gaminama reguliariai. Šiame mišinyje yra ne mažiau kaip 14 skirtingų distiliatų. Visi romai buvo 6–15 metų atskirai brandinti ex-bourbon viskio ar ex-port vyno statinėse. Galutinis mišinys lengvai filtruojamas, o tada išpilstomas į butelius.

  Taurėje romas yra labai tamsiai rudas su oranžiniu atspalviu.

  Nosyje pušų, žydinčių miškų aromatai susimaišo su sudėtingais juodojo šokolado, kavos ir karamelės kvapais. Šiek tiek bourbon'o deginta mediena ir vanilės natos, persikai ir razinos.

  Gomuryje labai sudėtingas romų mišinys, tačiau turintis tinkamą žolinį balansą. Lengvas kakavos pliūpsnis ir tabalo dvelksmas, banano, juodojo šokolado ir karamelės natos.

  Poskonis ilgas, jame yra daug aštraus imbiero ir deginto ąžuolo.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne