Romas-Ron de Jeremy Spiced 38% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Ron de Jeremy Spiced 38% 0.7L

  Kilmės šalis
  Panama
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  38%
 • Ron de Jeremy Spiced romas pavadintas buvusios vienos garsiausių Amerikiečių suaugusiųjų vyrų pramogų žvaigždės, aktoriaus ir stand-up komiko Ronald Jeremy Hyatt vardu. Drinks International Ron de Jeremy įvardijo kaip vieną populiariausių 2018 metų romo prekės ženklų Pasaulyje. Romas legendinio distiliuotojo meistro Francisco ‘Don Pancho’ Fernandez rankomis sumaišytas Panamoje iš kruopščiai atrinktų super premium kokybės romų, distiliuotų Barbadose, Trinidade, Jamaikoje ir Gajanoje.

  Nosyje yra labai turtingas, kvapnus su vanilės kompleksiškais aromatais ir įvairių egzotinių prieskonių užuominomis. Intensyvios kreminės vanilės bei ąžuolo natos.

  Gomuryje karamelės ir bananų traškučiai, burbono, kvapiųjų pipirų, muskato riešuto, vanilės ir gvazdikėlių užuominos.

  Poskonis ilgas, turtingas ir aštrus.

  2020 metais 23 tariamos aukos apkaltino Jeremy 11 išžaginimų, aštuoniais seksualinio prievartavimo ir 16 kitų seksualinių nusikaltimų. Iki kaltinimų Jeremy buvo kultinė figūra, kuri, nors, atrodytų, mažai domėjosi romu, skatino tarptautinius šio prekės ženklo pardavimus nuo pat jo atsiradimo 2010 metais bendradarbiaujant su Olli Hietalahti ir Jouko Laune įmone "One Eyed Spirits". "One Eyed Spirits" pareiškime rašoma: "Mes nutraukiame Ron de Jeremy prekės ženklo gamybą. Ronas kaltinamas sunkiais nusikaltimais ir nuo 2020 metų birželio mėnesio yra kalėjime. Komercinę sutartį su juo nutraukėme 2020 m. rugpjūčio mėn. Tęsti šio prekės ženklo veiklą mums, "One Eyed Spirits", nėra tvarus pasirinkimas. Šis pokštas baigėsi." Naujasis romo pavadinimas "Hell or High Water", turintis Reserva, XO ir Spiced išraiškas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne