Romas-Ron Abuelo 15YO Napoleon Cognac Cask Finish 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Ron Abuelo 15YO Napoleon Cognac Cask Finish 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Panama
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  15YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  40%
 • Ron Abuelo 15YO Napoleon Cognac Cask Finish Panamos romas yra vienas iš trijų garsios Varela Hermanos SA šeimos Cask Finish romo kolekcijų. Tai ex-sherry, ex-cognac ir ex-port Cask Finish kolekcija. Pačios distilerijos istorija siekia 1908 metus, kai jaunas Ispanų imigrantas Don José Varela Blanco įsteigė San Isidro cukraus fabriką Pesé mieste. Tai buvo pirmasis cukraus fabrikas tuo metu ką tik sukurtoje Panamos Respublikoje. Saikingas kritulių kiekis, šaltos naktys ir drėgnos dienos - visos šios sąlygos įtakoja romo brandinimą. Kuo didesnis labai karštų dienų ir šaltų naktų temperatūrų skirtumas, tuo greičiau bręsta romas, tuo daugiau aromatų jame susiformuoja. Šis romas distiliuotas Pot Still distiliavimo induose, 15 metų brandintas pirmose Amerikietiško ąžuolo ex-bourbon statinėse ir statinėse, kuriose anksčiau buvo laikomas "Napoleon" konjakas. Sausas romas su džiovintų vaisių ir kavos natomis.Tai rafinuotas, elegantiškas ir tikras "Single Estate" romas - cukranendrės auginamos nuosavuose distilerijos laukuose, distiliuojamas nuosavuose koloninio tipo Pot Still distiliavimo induose ir brandinamas nuosavuose sandėliuose!

  Nosyje prislopintas konjako aromato natos, kurios puikiai dera su romu. Konjako statinė suteikia aromatui pikantiško sausumo.

  Gomuryje vyniškas, kreminis ir saldus, su kreminės karamelės natomis, kurios papildo statinės pikantiškumą.

  Poskonis vidutinio ilgumo, išlieka gilios statinės natos, jas pakeičia lengvai subtilūs apelsinų ir odos aromatai - tai klasikinės "Abuelo" natos. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne