Romas-Merser & Co Double Barrel 43.1% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Merser & Co Double Barrel 43.1% 0.7L

  Kilmės šalis
  Karibų salos
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Romo blending house "Charles Merser & Co." yra kilusi iš Hayman šeimos (taip, tos pačios, kurie gamina puikų Hayman's Gin) yra pirmoji Londone įsikūrusi blending house (romo maišymo įmonė) per pastarąjį šimtmetį! Pats romas distiliuojamas Karibuose, bet maišomas Londone. Laikantis XVII, XVIII ir XIX amžių Londono prekybininkų įsteigtų blending house tradicijų, maišomame rome papildomai nenaudojami cukrus ar dažikliai, paprastai tik romas, brandintas ąžuolo statinėse.

  Butelio forma taip pat įdomi, - įdubęs butelis simbolizuoja Temzės upę, kuria buvo gabenamas romas, o šuns ir pašto logotipas primena tuos laikus, kai dauguma londoniečių nemokėjo skaityti ir, norėdami rasti kelią į pirklių namus, sekdavo simboliais. Beje, Merser senąja anglų kalba pažodžiui reiškia "pirklys".

  Bendras Merser & Co Double Barrel romo įspūdis: elegantiškas, harmoningas ir išskirtinis. Tai Barbadose, Dominikos Respublikoje ir Jamaikoje iki 12 metų brandintų romų mišinys, kuris maišomas Londone papildomai mišinį dar 6 mėnesius brandinant statinėse. 

  Nosyje Jamaikos aukšto esterio komponento aromatas, ananasai tiesiog iššoka iš taurės, po jų seka žolės augalinis aromatas, apelsinų žievelės ir juodasis šokoladas.

  Gomuryje kreminis ir elegantiškas, su Jamaikos vaisių aromatu, poskonyje vanilė, kokosas ir šokoladas.

  Tai daugybę apdovanojimų pelnęs romas - "Spirits Business Rum and Cachaca Awards 2020" čempionate pelnė aukščiausią "Master" titulą, o "International Spirits Challenge 2020" - aukso medalį. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne