Romas-Grander 12YO Panama Rum 45% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Grander 12YO Panama Rum 45% 0.7L

  Kilmės šalis
  Panama
  Brandinimas
  12YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  45%
 • Šviesios šiaudų spalvos Grander 12YO Panama Rum iš melasos Column Still distiliuojamas, brandinamas ir išpilstomas į butelius Panamoje, Las Cabras distilerijoje. Visas distilerijoje gaminamas romas brandinamas įvairiose statinėse, įskaitant ex-bourbon, Amerikietiškojo baltojo ąžuolo, ex-chereso, ir statinėse, kuriose prieš tai buvo brandinamas viskis. Į romus nepridėta jokio cukraus ar priedų. Ant butelių esančios amžiaus nuorodos nurodo mažiausią butelyje esančio romo amžių. Grander liniją sudaro 8YO, 12YO, Barrel Series, Trophy Release, kuriame yra 8-15YO amžiaus romų mišinys, ir galiausiai romas, brandintas įvairiose pavienėse statinėse.

  Grander 12YO brandinimui be ex-chereso, naudojamos ir ne vieną kartą naudotos, bet pakartotinai naudotos ex-bourbon statinės. Aromatas malonus, su kreminės vanilės, vanilinio kremo, migdolų ir šiek tiek skrudinto ąžuolo kvapu. Skonyje nejuntamas alkoholis. Stebina tai, kad šio romo aromatuose nesijaučia jokių chereso savybių, nepaisant to, kad naudojamos statinės, kuriose anksčiau buvo laikomas cheresas.

  Nosyje malonus kreminės vanilės, migdolų ir skrudinto ąžuolo prieskonių pliūpsnis apelsinų marmelado aromatų fone.

  Gomuryje skonis vidutinio pilnumo, dominuoja vanilė, ąžuolo ir kepinių aromatai. Šiems išsisklaidžius, skonis sklandžiai pereina prie migdolų ir apelsinų marmelado su kreminės vanilės užuominomis. Romas sausas, ir nors šiek tiek aitrus, nėra aštrus. Stebina tai, kad šiame rome nesijaučia jokių chereso savybių, nepaisant to, kad naudojamos statinės, kuriose anksčiau buvo laikomas cheresas.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne