Romas-Foursquare Sovereignty 14YO Exceptional Cask Selection 62% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Foursquare Sovereignty 14YO Exceptional Cask Selection 62% 0.7L

  Exceptional Cask Selection 

  Kilmės šalis
  Barbadosas
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  14YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  62%
 • Foursquare romo distilerija "R.L. Seale & Co" priklauso Seale šeimos įmonei, kurios romo gamybos patirtis Barbadose siekia 1820 metus. Šiuolaikinės distilerijos istorija prasideda 1920 metais, kai Reginald Leon Seale salos sostinėje Bridgetown įsteigė pardavimo ir distribucijos įmonę. Sėkminga įmonės veikla paskatino plėtrą, ir antroje XX amžiaus pusėje ji įsigijo tokius prekės ženklus kaip ESA Fields ir Doorly's, kol galiausiai 1995 metais atidarė Foursquare distileriją, pertvarkydama apleistą cukraus fabriką Barbdoso Saint Philip parapijoje. Foursquare gamina "Single Blended" romą, derindama Pot Still ir Column still induose gaminamą distiliatą vadovaujant Sir David Seale ir jo sūnui Richard Seal. Distilerija tapo viena iš labiausiai gerbiamų gamintojų Pasaulyje.

  2008 metais pristatyta "Exceptional Cask Selection" serija yra geriausio romo, kurį gali pagaminti distililerija, pavyzdys. Paprastai iki išpilstant į butelius, šios serijos romai brandinami po dešimtmetį ex-bourbon statinėse, kuriose dažniausiai buvo laikomas Jack Daniel's, arba stiprinto (pvz chereso, ar porto) vyno statinėse. Tai Richard Seale specializacija, o tarp išleistų butelių yra ir labai vertingų iš įvairių spirituoto vyno ir brendžio statinių.

  Foursquare Sovereignty 14YO yra 14-asis Exceptional Cask Selection serijos leidimas, į butelius išpilstytas 2021 metų Lapkričio mėnesį. Pavadinimas yra nuoroda į Barbadoso nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos karūnos ir jos minėjimą tą patį mėnesį. Šis romas distiliuotas iš melasos, ir brandintas ex-bourbon ir ex-sherry (chereso vyno) statinėse.

  Nosyje stulbinantys chereso ir tropinių vaisių sluoksniai susipina su ąžuoline vanile ir deginta karamele.

  Gomuryje karčiojo šokolado ir anyžių skonio aromatai, o poskonyje šildančiai galingas, pipirinio ąžuolo ir odos užuomina. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne