Romas-Flor de Cana Centenario 25YO 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Flor de Cana Centenario 25YO 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Nikaragva
  Talpa (L)
  0.7 L
 • FLOR DE CANA - angliškai "Sugar Cane Flower" - Nikaragvos (Nicaragua) romo gamintojas. Distilerija, kilusi iš nuostabaus pavadinimo vietovės Chichigalpa, kur San Antonio cukraus fabrikas veikia nuo 1890 metų. Būtent tais metais ir prasidėjo Flor de Caña istorija, kai jaunas tyrinėtojas iš Italijos Alfredo Francisco Pellas Canessa, rizikuodamas visu savo gyvenimu, išvyko į egzotiškąją Nikaragvą. Ten jis rado puikią vietą savo distilerijai - San Kristobalio ugnikalnio, aukščiausio ir aktyviausio Nikaragvos ugnikalnio, papėdėje.

  Gilaus ir elegantiško gintaro atspalvio Flor de Cana Centenario 25YO romas - tai 25 metus ex-bourbon statinėse brandintas ultra premium kategorijos aukščiausios kokybės romas, įdomus prekės ženklo Centenario kolekcijos papildymas, pasižymi unikalia pakuote, bei nuostabiu vanilės, medienos ir juodosios kakavos aromatų turiniu. 

  Nosyje kvapnus, gėlių saldumo aromatas su šviežių cukranendrių prieskoniu. Pamažu atsiskleidžia pikantiškos ruginės duonos, čiobrelių ir kajeno pipirų natos. 

  Gomuryje integruotas aromatas su vanilės, medienos ir tamsios kakavos užuominomis įtraukia į švelnų, prabangų skonį, kuriame jaučiamos vaisių, migdolų ir karamelės natos, o saldumas išlieka ilgame sviestiniame aromato finiše. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne