Romas-Equiano Light 43% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Equiano Light 43% 0.7L

  Kilmės šalis
  Barbadosas
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  43%
 • EQUIANO yra daugybę apdovanojimų pelnęs romo gamintojas, - tai dviejų unikalių distilerijų dviejuose skirtinguose žemynuose bendradarbiavimas, sujungiantis geriausius Rytų ir Vakarų pusrutulių produktus, kad šimtmečių senumo amatas taptų moderniu. Gaivus ir unikalus šviesiai auksinio atspalvio, beveik cukranendrių smėlio spalvos Equiano Light yra išskirtinis lengvai brandinto melasos romo iš Karibų jūros regiono (statinėse brandinto ir nebrandinto romų iš Barbadoso ir Mauricijaus), ir šviežių cukranendrių sulčių iš Afrikos mišinys.

  Nosyje darni šviežių cukranendrių ir vanilės, džiovinto lengvo ąžuolo bei žemės, žolelių natų, paprastai siejamų su cukranendrių sulčių romu, pusiausvyra. Sušilus taurei, taip pat užuosite lengvų atogrąžų vaisių, citrusinių vaisių aliejų ir žaliųjų obuolių aromatus.

  Gomuryje vidutiniškai saldus, juntami prinokusių cukranendrių, tropinių vaisių ir citrusinių vaisių žievelių aromatai, persipinantys su žaliaisiais obuoliais, kriaušėmis ir vanilės bei lengvo ąžuolo užuominomis. Skonis lengvas, su natūraliu, subtiliu egzotinių vaisių saldumu.

  Poskonyje brandinto Barbadoso romo dalis užima svarbiausią vietą, nes dėl tropinio romo brandinimo kadaise naudotose amerikietiško ąžuolo statinėse poskonyje lieka lengvos medienos užuominos. Pradinis saldumas greitai išnyksta, palikdamas citrusinių vaisių žieveles, vanilės, baltųjų pipirų ir saldžių prieskonių potėpius.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne