Romas-Duppy White 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Duppy White 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Barbadosas
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  40%
 • "Duppy White" - 100 % Jamaikos baltasis romas su mangais, pimentu ir šviežiais čiobreliais, suteikiantis 100 % Jamaikos skonį. Buvo siekiama sukurti pirmąjį baltąjį romą, kurį būtų galima tiek gerti gryną, tiek ir klasikiniuose baltojo romo kokteiliuose. Vienas iš naujausių "The Duppy Share" šeimos narių tikrai pasiekė šį tikslą.Duppy White romas buvo pagamintas bendradarbiaujant su muzikos pionieriumi Kane ir buvo kuriamas 5 metus. Jis gimė iš prisiminimų, aromatų ir skonių, atspindinčių jo jamaikietiškas šaknis ir didžiulę Jamaikos kultūros įtaką Londonui ir pasauliui.

  Nosyje pasižymi aštriu tropinių vaisių aromatu su citrinžolės, ananasų ir baltųjų pipirų natomis, taip pat nepakartojamu, bet subtiliu Jamaikos pot romo kvapu.

  Gomuryje skonis sodrus, karamelinio saldumo, sodrus, su šviežių cukranendrių, mangų ir švelnių pipirų natomis. Baigiamajame poskonyje išlieka saldumas ir švari romo nata, kurioje jaučiami prinokę bananai ir pimento uogų užuomina.

  Apskritai tai ryškus, energingas 100 % Jamaikos baltasis romas, kuriame naudojami geriausi Jamaikos skoniai ir sujungiami į sodraus junginio romą, kuriuo gali mėgautis tiek romo mėgėjai, tiek jo negeriantys.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne