Romas-Duppy Share Spiced 37.5% 0.7L

  • Kraunamos nuotraukos
  • "Duppy Share Spiced" suteikia gaivų tropinių vaisių skonį ir hipnotizuojantį Karibų jūros kvapą. Su šiuo aukštos kokybės auksinio Karibų romo iš Jamaikos ir Barbadoso mišiniu be pridėtinio cukraus ar kvapiųjų medžiagų nuobodžiauti neteks. Jei jums, kaip ir Karibų dupiams, patinka grynas aukščiausios kokybės romas ir linksmybės su draugais, "Duppy Share" yra kaip tik jums. Duppy Share Spiced įkūnija neklaužadišką Duppies charakterį ir trykšta energija. Kur tik teka romas ir groja gera muzika, ten šoka "Duppies". Aštresnis "Duppy Share" variantas yra kaip tik tai, kas tinka kiekvienam vakarėliui.

    Tai nepaprastas brandintas auksinis romas su 100 % natūraliais skoniais. Jo skonyje susijungia brandintas romas iš Worthy Park Jamaikoje ir romas iš Four Square Barbadose. Romą pagyvina kolos riešutai, imbieras ir ananasai. Dėl savo prieskonių balanso jį galite naudoti lengvuose kokteiliuose - su kola, imbieru ar toniku.

    Cukranendrės Worthy Park žemėje pradėtos auginti 1721 m., o romas pradėtas distiliuoti 1740 m. - tai seniausias įrašas apie romo gamybą Jamaikoje. Kiekvienas "Worthy Park" romas gaminamas iš namuose auginamų cukranendrių ir melasos, toje pačioje vietoje, kurioje distiliuojamas ir brandinamas romas.

    Tradicinis "Worthy Park" varinis katilas vis dar suteikia romui būdingą Jamaikos prieskonį. Romas brandinamas burbono statinėse, pagamintose iš baltojo ąžuolo. Šiltos Jamaikos kalvų dienos ir šaltos naktys pagreitina brandimo procesą ir suteikia romui nepaprastą skonį bei charakterį. Po penkerių metų brandinimo senose burbono statinėse romas tampa maloniai švelnus, su karamelės, ąžuolo tonais ir šiltu sviestiniu poskoniu.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne