Romas-Don Papa Sherry Cask 45% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Don Papa Sherry Cask 45% 0.7L + GB

  Philippines 

  Kilmės šalis
  Filipinai
  Romo stilius
  KITA
  Brandinimas
  5YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  45%
 • DON PAPA yra Negros Occidetal (Negros Occidental yra Filipinų provincija Negros saloje), populiariai vadinamo SUGARLANDIA, dvasia.

  Don Papa romas yra tikras filipinietiškas aukščiausios kokybės romas, pradėtas gaminti 2012 metais, kurio pavadinimas įkvėptas charizmatiško revoliucinių kovų už nepriklausomybę lyderio Papa Isio, kuris 1890-aisiais padėjo išvyti ispanus iš Negros Occidental ir iškovoti Sugarlandijai nepriklausomybę. Filipinų archipelagas - Pietryčių Azijos valstybė, esanti vakarinėje Ramiojo vandenyno dalyje, toje pačioje platumoje kaip Venesuela ir pietinės Karibų jūros salos. Jį sudaro 7 107 salos ir yra vienas vulkaniškiausių regionų žemėje, esantis prie Ramiojo vandenyno ugnies žiedo. 

  Don Papa Sherry Cask - tai melasos pagrindu distliuotas romas, iš pradžių ketverius metus brandinamas Amerikietiško ąžuolo ex-bourbon statinėse, po to 18 mėnesių - keturių skirtingų rūšių chereso vyno statinėse: ex-Fino, ex-Pedro Ximenez, ex-Cream ir ex-Palo Cortado. Šių keturių statinių romas kruopščiai sumaišomas taip išgaunant unikaliai saldų vynuogių vaisių aromatą. Riboto leidimo romas. Nefiltruotas išpilstomas į butelius.

  Nosyje romas plevena saldžiais vaisių ir riešutų aromatais, perspinančiais su vaisiniais chereso, vanilės, slyvų ir figų natomis.

  Gomuryje pilno kūno, tačiau velvetiškai minkštos tekstūros, švelniai saldus, su slyvų, juodojo šokolado ir prinokusių figų natomis.

  Poskonis labai ilgas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne