Romas-Don Papa Masskara 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Don Papa Masskara 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Filipinai
  Talpa (L)
  0.7 L
 • DON PAPA yra Negros Occidental (Negros Occidental yra Filipinų provincija Negros saloje), populiariai vadinamo SUGARLANDIA, dvasia! Don Papa yra tikras filipinietiškas aukščiausios kokybės romas, pradėtas gaminti 2012 metais. Pavadinimas įkvėptas charizmatiško revoliucinių kovų už nepriklausomybę lyderio Papa Isio, kuris 1890-aisiais padėjo išvyti Ispanų kolonistus iš Negros Occidental ir iškovoti Sugarlandijai nepriklausomybę. Filipinų archipelagas - Pietryčių Azijos valstybė, esanti vakarinėje Ramiojo vandenyno dalyje, toje pačioje platumoje kaip Venesuela ir pietinės Karibų jūros salos. Jį sudaro 7 107 salos ir yra vienas vulkaniškiausių regionų žemėje, esantis prie Ramiojo vandenyno ugnies žiedo.

  Šviesaus gintaro spalvos Don Papa Masskara romas distiliuojamas su Filipinų augalais. Įkvėptas kaukių fiestos ir fantazijų kupino Masskara festivalio, romas distiliojamas Pot Still distiliavimo inde, distiliatas praturtintas kalamansi (Calamansi, taip pat žinomas kaip kalamansi, calamondin, Filipinų laimas arba Filipinų citrina, yra ekonomiškai svarbus citrusinių vaisių hibridas, daugiausia auginamas Filipinuose), kuris suteikia išskirtinių citrusinių vaisių aromatų natų, medaus, kuris pasaldina pojūčius, ir siling labuyo (čili pipirų veislė, išvesta Filipinuose), kuris suteikia karščio. 

  Nosyje sodrus medaus aromatas su gaivių citrusinių vaisių užuominomis.

  Gomuryje švelnus, vaisiškas, su švelniai persipynusiais medaus, cukruotų vaisių ir gardžiai saldžių citrusinių vaisių aromatais.

  Poskonis ilgas ir sodrus, o pačioje pabaigoje - žavus silingo labuyo aitriųjų paprikų dvelksmas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne