Romas-Dictador Libreto Port 2001 44% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Dictador Libreto Port 2001 44% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Kolumbija
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  44%
 • Ispanija, pasibaigus jos aukso amžiui (XV–XVI a.) ir siaučiant ekonominiam nuosmukiui, tapo priklausoma nuo mokesčių, surenkamų savo užjūrio kolonijose. XVIII amžiaus pabaigoje Severo Arango y Ferro, įgaliotas Ispanijos Karaliaus atvyko į Cartagena de Indias in Nueva Granada (dabartinė Kolumbija) tikslu pagerinti Ispanijos mokesčių surinkimą Amerikos Ispanijos kolonijose. Jo stipri ir galinga prigimtis buvo greitai pripažinta ir netrukus jis buvo pramintas Dictador. Ilgainiui Severo įsimylėjo romą, ir jis tapo šio tropinio eliksyro, kuris tuo metu regione buvo laikomas valiuta, prekeiviu. Praėjus beveik 180 metų po DICTADOR legendos, 1913 metais buvo įsteigta Destilería Colombiana. 

  Dictador Libreto Port - dar vienas išskirtinių romų, kuriuos individualiai atrinko meistras Hernan Parra, leidinys, 21 metus brandintas Amerikietiško ąžuolo ex-porto statinėse. Šis lyrinis skonio šedevras vilioja tiesiogine prasme. Tai dar vienas įrodymas, kad iš Parra šeimos namų atkeliauja trečios kartos talentas. 

  Nosyje kakavos milteliai, saldymedis, klevų sirupas su vanilės ir skrudintų migdolų natomis. Šiek tiek tabako dėžutės, tamsių vaisių ir Manuka medaus aromatų natros.

  Gomuryje labai vaisiškas, raudonosios vynuogės, braškės ir baltojo šokolado aromatų natos. Šiek tiek traškančių juodųjų pipirų natų. Skonis ąžuolinis ir apvalus.

  Poskonyje pipirų natos tęsiasi, po jų - sodo vaisių aromatai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne