Romas-Dictador 20YO 40% 0.7L + GB + 2 glasses

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Dictador 20YO 40% 0.7L + GB + 2 glasses

  Colombia

  Kilmės šalis
  Kolumbija
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  20YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  40%
 • Ispanija, pasibaigus jos aukso amžiui (XV–XVI a.) ir siaučiant ekonominiam nuosmukiui, tapo priklausoma nuo mokesčių, surenkamų savo užjūrio kolonijose. XVIII amžiaus pabaigoje Severo Arango y Ferro, įgaliotas Ispanijos Karaliaus atvyko į Cartagena de Indias in Nueva Granada (dabartinė Kolumbija) tikslu pagerinti Ispanijos mokesčių surinkimą Amerikos Ispanijos kolonijose. Jo stipri ir galinga prigimtis buvo greitai pripažinta ir netrukus jis buvo pramintas Dictador. Ilgainiui Severo įsimylėjo romą, ir jis tapo šio tropinio eliksyro, kuris tuo metu regione buvo laikomas valiuta, prekeiviu. Praėjus beveik 180 metų po DICTADOR legendos, 1913 metais buvo įsteigta Destilería Colombiana.

  Šiais laikais DICTADOR yra dinamiško, modernaus ir prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklas, įkūnijantis paveldą ir kilmę, turintis daugiau nei 100 metų stipriųjų gėrimų gamybos istoriją. DICTADOR siūlo tarptautinius apdovanojimus pelniusių, itin aukštos kokybės Kolumbijoje brandintų romų pasirinkimą išrankiems megėjams visame Pasaulyje.

  Dictador 20YO brandintas 20 metų. Gaminamas fermentuojant cukranendrių sulčių mišinius, po to dalį distiliuojant variniame distiliavimo aparate - alembike, dalį – Columns Still distiliavimo induose. Brandinama naudotose ąžuolo statinėse „solera” metodu. Galiausiai griežtai kontroliuojamo proceso metu gėrimas išpilstomas į butelius. Sodrios, tamsios gintaro spalvos romas su raudonai-rudais tonais.

  Nosyje stiprus karamelės, vanilės, medaus, irisų, sausų grūdų, skrudintos kavos aromatai ir lengvai juntamomos ąžuolo užuominos.

  Gomuryje lengvas ir apvalus su karamelės, vanilės, kakavos ir medaus natomis.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne