Romas-Dictador 12YO 40% 0.7L + GB + 1 glass

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Dictador 12YO 40% 0.7L + GB + 1 glass

  Colombia 

  Kilmės šalis
  Kolumbija
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  12YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  40%
 • Ispanija pasibaigus jos aukso amžiui (XV–XVI a.) ir siaučiant ekonominiam nuosmukiui, tapo priklausoma nuo mokesčių, surenkamų savo užjūrio kolonijose. XVIII amžiaus pabaigoje Severo Arango y Ferro, įgaliotas Ispanijos Karaliaus atvyko į Cartagena de Indias in Nueva Granada (dabartinė Kolumbija) tikslu pagerinti Ispanijos mokesčių surinkimą Amerikos Ispanijos kolonijose. Jo stipri ir galinga prigimtis buvo greitai pripažinta ir netrukus jis buvo pramintas Dictador. Ilgainiui Severo įsimylėjo romą, ir jis tapo šio tropinio eliksyro, kuris tuo metu regione buvo laikomas valiuta, prekeiviu. Praėjus beveik 180 metų po DICTADOR legendos, 1913 metais buvo įsteigta Destilería Colombiana.

  Šiais laikais DICTADOR yra dinamiško, modernaus ir prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklas, įkūnijantis paveldą ir kilmę, turintis daugiau nei 100 metų stipriųjų gėrimų gamybos istoriją. DICTADOR siūlo tarptautinius apdovanojimus pelniusių, itin aukštos kokybės Kolumbijoje brandintų romų pasirinkimą išrankiems megėjams visame Pasaulyje.

  Sodrios gintaro spalvos Dictador 12YO romas gaminamas fermentuojant cukranendrių melasą, po to skystį distiliuojant variniuose ir plieniiuose distiliavimo induose. Brandinamas 12 metų naudotose ąžuolo statinėse „solera” metodu. Galiausiai griežtai kontroliuojamo proceso metu gėrimas išpilstomas į butelius.

  Nosyje pasižymi stipriu karamelės, medaus, sausų grūdų, silpnai skrudintos kavos aromatu ir vos juntamomis ąžuolo natomis

  Gomuryje karamelės, kakavos, medaus skonis, su nežymiomis kavos ir ąžuolo užuominomis, lengvas ir apvalus  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne