Romas-Clement Chauffe Extreme Single Batch Agricole 46.9% 0.5L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Clement Chauffe Extreme Single Batch Agricole 46.9% 0.5L + GB

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Brandinimas
  5YO
  Talpa (L)
  0.5 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Habitation Clément distileriją 1887 metais Martinikoje, nedidelėje Karibų jūros saloje, vietoje, pasižyminčioje unikaliu terroir ir puikiu tropiniu klimatu, įkūrė Homère Clément. Klimatas ir drėgmė yra ypač tinkami cukranendrėms auginti ir romui gaminti. Homère tuo metu buvo La Francois meru, kai įsigijo prestižinę cukraus plantaciją savo kaime. Jo ketinimai buvo tiesiog nuimti cukranendrių derlių, ne rafinuoti į cukrų, o spausti natūralias sultis ir distiliuoti romą. Šią išradingą idėją jis perėmė iš Pietų Prancūzijos brendžio gamintojų, kurie distiliuodavo vynuogių vyną į konjaką. Homère dabar vadinamas "Agricole romo tėvu". Martinika yra vienintelė Prancūzijos Karibų jūros sala, turinti AOC (Appellation d'Origine Contrôlée) sertifikavimą. Daugiau nei 135 metų tradicijas turinti Habitation Clément distilerija yra Nr. 1 pagal Rhum Agricole pardavimus.   

  Clement Chauffe Extreme Single Batch Agricole yra single batch (vienos partijos leidimo) iš įvairių senųjų Martinikos Agricole žemdirbystės romų mišinys, kurį kruopščiai atrinko "Habitation Clément" rūsio meistras. Šis romas, brandinimas statinėse, kurios buvo paveiktos taip vadinamo bousinage proceso (ekstremalaus statinės deginimo liepsna procesas), o tai leido romui prasiskverbti giliai į medieną ir išgauti labai ryškų aromatą. Vienos partijos "Chauffe Extrême" yra puiki serija, sudaryta iš sunumeruotų butelių. 

  Nosiyje labai stiprus medžio aromato intensyvumas, sodrus, intensyvios virtų vaisių, cukruotų bananų, vanilės, riešutų natos. Kiek pastovėjus, išryškėja empiriškos kavos ir moka natos. Puikus aromato turtingumas.

  Gomuryje bananų, saldymedžio armoatų natos.

  Poskonis ilgias. 

  Puikiai tiktų prie cigaro, kaip deigistyvas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne