Romas-Black Tot Rum 46.2% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Black Tot Rum 46.2% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Karibų salos
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Vario spalvos Black Tot Finest Caribbean Rum gimimą įkvėpė senos laivyno romo mišinių tradicijos ir žingeidumas maišyti skanų romą iš viso Pasaulio. Distilerijos vyriausiasis meistras Oliver Chilton sukūrė receptą, kuriame naudojami geriausi Pasaulio romai taip kuriant naują ir unikalų stilių. Nieko papildomai nepridedant ir nefiltruojant, galutinis mišinys vertinamas dėl distilerių gebėjimo taurėje atskleisti kiekvieno romo individualų skonį. Sujungus turtingus Barbadoso, Gajanos ir Jamaikos skonių bruožus, sukurtas romas su atogrąžų, kavos ir šokolado natomis. Tropiniame klimate brandintas romas skirtas skaniam gurkšnojimu, o taip pat suteikia daugiau gilumo kokteiliams.

  Nosyje tropinių ananasų, melionų ir Karibų saldumynų vėjai taurėje. Tirštus bananų paplotėlių, plantanų pyragaičių, pernokusių mangų ir crème brûlée kvapus paįvairina gaivūs sausmedžio žiedai ir eukaliptai.

  Gomuryje apvalus ir sodrus, su sviesto irisais, bananų kremu ir karamele. Švelnus cinamonas ir prieskoniniai augalai tampa vis labiau vaisiniai - kepti obuoliai, ananasų kubeliai ir džiovinti mangai - kartu su kava, juoduoju šokoladu ir juodaisiais pipirais.

  Poskonyje skrudinti bananai ir anyžių dvelksmas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne