Limonadas-Gatorade Cool Blue 0.5L D

 • Kraunamos nuotraukos

  Limonadas-Gatorade Cool Blue 0.5L D

  Sportinis gėrimas 

  Prie produkto kainos (už vnt.) priskaičiuotinas taros (0,10EUR) mokestis.
  Pristatymas tik Vilniaus mieste. 

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.5 L
 • Sportinis gėrimas, daugiau nei 50 metų kuriamas palikimas, labiausiai moksliškai ištirtas ir išbandytas būdas pakeisti su prakaitu prarandamus elektrolitus, - suteikiantis hidratacijos, elektrolitų ir angliavandenių, gerinantis sportinius rezultatus ir organizmo atsigavimą po fizino krūvio. Gatorade Cool Blue yra negazuotas mėlynosios avietės skonio gėrimas su cukrumi ir saldikliais. Be elektrolitų, Gatorade taip pat yra angliavandenių cukraus pavidalu. Šie angliavandeniai padeda greitai gauti energijos intensyvaus fizinio krūvio metu. Kai sportuojate, jūsų kūnas degina glikogeną - angliavandenių rūšį, saugomą raumenyse ir kepenyse. Vartojant angliavandenius fizinio krūvio metu, galima padėti papildyti šias atsargas ir palaikyti optimalų energijos lygį.

  Greitas energijos šaltinis. Gerina sportinį našumą. Papildo skysčių ir elektrolitų atsargas.

  Vienas iš pagrindinių Gatorade privalumų yra tas, kad jis padeda atkurti skysčius ir elektrolitus, kurių netenkama intensyvaus fizinio krūvio metu. Prakaituodami netenkate ne tik vandens, bet ir svarbių mineralų, tokių kaip natris, kalis ir magnis. Gatorade sudėtyje yra optimalus elektrolitų balansas, padedantis išvengti dehidratacijos ir raumenų mėšlungio.

  Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nevartokite maisto papildo kaip visavertės ir subalansuotos mitybos pakaitalo! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne