Vynas-Kopke L.B.V. 2016 Porto 20% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Kopke L.B.V. 2016 Porto 20% 0.75L

  Likerinis vynas

  Kilmės šalis
  Portugalija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  20%
  Spalva
  RAUDONAS
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Savybės
  SWEET
 • House of Kopke pripažinti pirmaisiais ir seniausiais Porto namais Porto vyno istorijoje, švenčiančiais 382-uosius nepertraukiamos vyno gamybos metus. Užrašai ant butelių iki šių dienų traferuoti ranka, taip, kaip ir 1638-ais metais! 

  Kopke's Vintages Kopke L.B.V. 2016 išpilstytas į butelius po 4-6 metų brandinimo. Šis vėlyvasis Kopke L.B.V. 2016 derliaus vynas yra intensyvaus rubino spalvos, pasakojantis apie išskirtinius metus, kurie išsiskiria iš kitų ilgametėje prekės ženklo istorijoje. VINIFIKACIJA - vynuogės skinamos rankomis optimaliu laiku, tada iš jų pašalinamos sėklos, jos susmulkinamos ir perdirbamos kruopščiai maceruojant, kad išgautų spalvą, taninus ir aromatą, kurį sustiprina nuolatinis fermentacijos metu vykstantis maišymas. Tai vyksta statinėse (lagares) kontroliuojamoje temperatūroje (28-30 °C), kol pasiekiamas reikiamas saldumo lygis. Tuomet į vyną įpilama vynuogių brendžio, kad būtų pagamintas tvirtas vynas. Aukštos kokybės vynas, pagamintas iš vieno derliaus, išpilstomas į butelius praėjus 4-6 metams po derliaus nuėmimo.

  Nosyje prinokusių miško uogų aromatas, derantis su violetinių, juodųjų pipirų ir eukalipto lapų natomis.

  Gouryje išryškėja taninai ir ryški bei gaivi rūgštis. Visi aromatai puikiai dera tarpusavyje, o poskonyje juntami aviečių, gervuogių ir abrikosų aromatai. 

  Dera su juodojo šokolado ir miško uogų desertais, mėtiniu šokoladu, sūrio pyragu ir vidutinio sunkumo sūriu. Geriausia patiekti 16-18 °C temperatūros. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne