Konjakas-Chateau de Montifaud Bullee L30 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Konjakas-Chateau de Montifaud Bullee L30 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Château Montifaud jau šešias giminės kartas priklauso Vallet šeimai. 1837 m. Augustinas pirmasis pasodino vynuogyną, kuris nuosekliai buvo perduodamas giminės atstovų Pierre, Maurice, Louis ir Michel valdymui, kol galiausiai dvaro vynuogynas perėjo dabartiniam šeimos palikuoniui Laurent 2000 metais. Pagal šeimos tradiciją, kai sūnus prisijungia prie savo tėvo, dalis tais metais distiliuoto konjako paliekama ilgam braninimui ir bus parduota tik ateities kartoms. Šiandien iš dvaro rūsių parduodamas Pierre'o ir Maurice'o Vallet pagamintas konjakas, distiliuotas tuo metu, kai jie prisijungė prie savo tėvų verslo.

  Vynuogynas driekiasi daugiau kaip 75 hektarų plote dviejuose svarbiausiuose Cognac srities regionuose: „Grande“ ir „Petite Champagne“, kurių dirvožemyje yra labai daug aktyvaus kalkakmenio. Kiekviename iš skirtingų konjako distiliavimo ir brandinimo etapų, Château Montifaud taiko tradicinius iš kartos į kartą. perduodamus gamybos įgūdžius.

  Ryškios raudonmedžio spalvos su auksiniu atspalviu išskirtinis „Hors d’Age“ mišinys buvo sukurtas tik Petite Champagne regione augančių vynuogių. Konjakas Château de Montifaud Bulee L30 yra daug senesnis už minimalias sąlygas reikalaujamas XO konjakui. Šis konjakas, distiliuotas ant nuosėdų, naudojant senąją amatininkų techniką, brendimą ledo senose prancūziškose „raudonojo ąžuolo“, o po to - ypač senose statinėse, kad būtų atskleistos nuostabios riešutų, prieskonių ir taninų natos.

  Nosyje skudintų vaisių ir migdolų aromatai su kario užuomina.

  Gomuryje labai subtilūs taninai sklandžiai susimaišo su kaulavaisiais, suteikdami neįtikėtiną ilgą poskonį .   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne