Konjakas-Chateau de Montifaud Premium Prestige Diva 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Konjakas-Chateau de Montifaud Premium Prestige Diva 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Château Montifaud jau šešias giminės kartas priklauso Vallet šeimai. 1837 m. Augustinas pirmasis pasodino vynuogyną, kuris nuosekliai buvo perduodamas giminės atstovų Pierre, Maurice, Louis ir Michel valdymui, kol galiausiai dvaro vynuogynas perėjo dabartiniam šeimos palikuoniui Laurent 2000 metais. Pagal šeimos tradiciją, kai sūnus prisijungia prie savo tėvo, dalis tais metais distiliuoto konjako paliekama ilgam braninimui ir bus parduota tik ateities kartoms. Šiandien iš dvaro rūsių parduodamas Pierre'o ir Maurice'o Vallet pagamintas konjakas, distiliuotas tuo metu, kai jie prisijungė prie savo tėvų verslo.

  Vynuogynas driekiasi daugiau kaip 75 hektarų plote dviejuose svarbiausiuose Cognac srities regionuose: „Grande“ ir „Petite Champagne“, kurių dirvožemyje yra labai daug aktyvaus kalkakmenio. Kiekviename iš skirtingų konjako distiliavimo ir brandinimo etapų, Château Montifaud taiko tradicinius iš kartos į kartą perduodamus gamybos įgūdžius.  

  Chateau de Montifaud Premium Prestige Diva konjakas brandinamas mažiausiai dvejus metus ąžuolo statinėse ir gaminamas tik iš Ugni Blanc vynuogių, surinktų Grande Champagne regione. Buteliai iš šio nedidelių Vallet šeimos konjako namų siūlo puikų kainos ir kokybės santykį - ir šis jaunas konjakas tikrai nėra išimtis iš taisyklės. Ryškus ir gėlėtas, jis pasižymi geriausiomis Premier Cru charakteristikomis. Kreidingas Grande Champagne dirvožemis leidžia vynmedžiams karštą vasarą iš giliai pasiekti vandenį. Šie veiksniai prinokti kvapnioms vynuogėms, turinčioms didelį rūgštingumą - puikiai tinkančias distiliuoti kokybišką eaux-de-vie. 

  Gilios oranžinės spalvos.

  Nosyje žaismingi lauko pavasario gėlių (liepžiedžiai, kiaulpienės, ramunės) aromatai puikiai subalansuoja saldžios kriaušės, abrikosų ir vanilės natas.

  Gomuryje persikai, apelsinų žievelės, obuoliai ir gėlės.

  Vidutinio ilgumo poskonis yra ryškus su tolimomis taninų užuominomis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne