Konjakas-Leyrat VS 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Konjakas-Leyrat VS 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Konjako namai Leyrat įsikūrę Domaine de Chez Maillard valdoje Fins Bois regione Cognac regione. Čia gaminami konjakai garsėja savo sudėtingumu ir elegancija. Šeima, kuri pirmoji įkūrė konjako namus, griežtai laikėsi nuostatos gaminti natūralius ir švarius konjakus be jokio pridėtinio cukraus. Visos Leyrat konjakui auginamos vynuogės renkamos rankomis iš dvaro vynuogynų ir auginamos naudojant organines trąšas be cheminių medžiagų. Leyrat yra tarptautiniu mastu už konjako kokybę apdovanotas prekės ženklas, kurį galima rasti ant prestižiškiausių pasaulio stalų. Tai konjako prekės ženklas, skirtas žinovams, ir šis nuostabus VS nėra išimtis.  

  Blyškiai auksinės spalvos Leyrat VS yra jaunas konjakas, gaminamas tik iš Fins Bois regiono eaux-de-vie mišinio (Prancūziškai pažodžiui "gyvybės vanduo" - yra skaidrus, bespalvis vaisių brendis, gaminamas fermentacijos ir dvigubos distiliacijos būdu. Vaisių skonis paprastai yra labai lengvas). Vos dvejus metus brandintas aukštos kokybės Prancūzijos Limousin (Limuzino) regiono (buvęs administracinis regionas vidurio Prancūzijoje. Sostinė – Limoges (Limožas). Nuo 2016 metų jis tapo naujo administracinio regiono Nouvelle-Aquitaine dalimi) ąžuolo statinėse, šis konjakas yra itin subtilus, kaip tokio amžiaus konjakui.

  Nosyje juntamas slyvų ir kriaušių aromatai, kurie palaipsniui keičiasi ir atskleidžia subtilas ąžuolo aromato užuominas su gėlių atspalviu.

  Gomuryje neįtikėtinai elegantiškas tokiam jaunam konjakui. Skonis gaivus ir šviežias, su švelniu karamelės atspalviu, švelniai atsiskleidžia tokie malonūs skoniai kaip kakava ir irisas, tačiau išlieka lengvas ir šilkinis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne