Put.vynas-Juve & Camps Cinta Purpura Reserva Brut 2017 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Juve & Camps Cinta Purpura Reserva Brut 2017 12% 0.75L

  Cava

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Spalva
  BALTAS
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12%
  Savybės
  BRUT
 • Šeimos vyninė Juve y Camps 1796 metais buvo įkurta iniciatyvaus vyndario Juan Jouvet. Pirmasis putojantis vynas pavadinimu „Juve“ buvo išleistas 1921 metais. XX a. 80-ųjų pradžioje Juve y Camps tapo pirmaujančia aukščiausios kokybės Cava gamintoja, pripažinta visame Pasaulyje. Iki šiol vyninei priklauso 400 hektarų vynuogynų, kuriuose auginamos tokios veislės kaip Viura, Xarel.lo ir Parelyada, kurios yra klasikinės Cava gamybos pagrindas. Juve y Camps yra viena iš Premium klasės vyninių, kurių Cava ir vynus vertina daugelyje „Michelin“ žvaigždžių restoranų ir Pasaulinės klasės viešbučių Ispanijoje ir užsienyje.  

  Ši 24 mėnesius brandinta Cinta Purpura Reserva Brut Cava pagaminta iš trijų tradicinių Xarel.lo 53%, Macabeo 33% ir Parelyada 14% vynuogių veislių, auginamų Espiells (Can Rius), La Cuscona ir Mediona dvarų vynuogynuose.

  Ryškiai žalsvo atspalvio, aromatai nosyje primena vaisius, gėlių natas ir skrudintą duoną.

  Gomuryje skonis intensyvus, gyvas ir malonus, pasižymi šviežumu, sodrus ir subalansuota rūgštele. Šie pojūčiai išlieka ilgą laiką ir poskonyje.

  Dera su šaltos mėsos užkandžiais, ant grotelių kepta raudona mėsa, mėsos pyragais, pasta patiekalais su raudonu padažu ir mėsa, paukštiena, kepta balta mėsa, tinka kaip aperityvas. 

  Apdovanojimai:
  Geriausias putojantis vynas ne šampano kategorijoje 2016 metais Lietuvoje. Lietuvos vyno čempionatas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne