Grappa-Sibona Grappa Riserva Sauternes 44% 0.5L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Grappa-Sibona Grappa Riserva Sauternes 44% 0.5L + GB

  Italy

  Grappa

  Kilmės šalis
  Italija
  Alk. tūris
  44%
  Talpa (L)
  0.5 L
 • Grappa Sibona - The Antica Distilleria Domenico Sibona SpA įsikūrusi Italijos Piobesi d'Alba regione maždaug prieš šimtą metų. Distilerija įsikūrusi svarbaus vynuogių augimo regiono centre, kur gaminamas tipiškiausias Piedmont (Pjemonto) vynas ir grappa. Čia auginamos tokios vynuogių veislės kaip Moscato, Chardonnay, Barbera, Nebbiolo. Iš Nebbiolo vynuogių išspaudų gaminama Grappa Sibona. Distiliacija atliekama tą dieną, kai šviežiai skintos vynuogės patenka į distileriją.  

  Gintaro spalvos Sibona Grappa Riserva Sauternes gamybai naudojamos ką tik nuimto derliaus vynuogių derliaus išspaudos (daugiausia iš Moscato ir Brachetto vnuogių veislių), kurias distilerija atrinko derliaus nuėmimo metu. Distiliuojama tik Copper Still distiliavino induose, o brandinama ilgą laiką nerūdijančio plieno talpyklose. Procesą baigia 2 metų brandinimas vidutinio dydžio klasikinio ąžuolo statinėse ir 2 metų brandinimas sauterness vyno statinėse statinėse. Brandinimą sauterness statinėse Sibona išbandė kaip naujovę ir pasiekė aukštos kokybės rezultatų. Mėgaukitės! 

  Nosyje svaiginantis prinokusių vaisių, medaus ir akacijų gėlių aromatas.

  Gomuryje pilno kūno, aromatingas, gaivus, elegantiškas, su cukruotų vaisių ir ąžuolo natomis.

  Dera su džiovintais vaisiais, graikiniais riešutais, migdolais, desertais ir šokoladu. Taip pat su brandintu sūriu, ir su cigaru. 

  Apdovanojimai:
  - 98/100 balai International Wine and Spirits Competition 2023
  - Geriausia distiliavimo įmonė penktus metus iš eilės 2022 m. ISW Meininger's International Spirits Award
  - Geriausia distiliavimo įmonė 4 metus iš eilės 2021 m. ISW Meininger's International Spirits Award 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne