Džinas-Botanist Islay Dry 46% 0.7L

  • Kraunamos nuotraukos
  • The Botanist Islay Dry- tai pirmasis ir vienintelis Islay salos sausasis džinas, kuris distiliuojamas paskutiniu pasaulyje išlikusiu Lomond distiliavimo įrenginiu, dar vadinamu “Ugly Betty”. Gaminamas mažais kiekiais, šis džinas distiliuojamas lėtu virimu net 17 valandų, o tai užtrunka tris kartus ilgiau. Šio gėrimo receptūra yra itin unikali. 9 klasikinius džinui gaminti skirtus augalinius ingridientus (kadagio, kalendros, šventagaršvės ir saldymedžio...) papildo 22 gėlės ir žolelės, augančios tik Islay saloje. Šis Islay regiono džino distiliatas sušvelnintas vietiniu šaltinio vandeniu išpilstomas Bruichladdich miestelyje.

    Nosyje jaučiamas Islay regiono gamtos kvapų mišinys. Saldus ir švelnus mentolis, obuolinė mėta, kadagys, kalendra su anyžių tonais, citrinų ir apelsinų žievelės. Drauge skleidžiasi vasaros gėlių dvelksmas, usnių medaus kvapas, kokoso, dygiakrūmių ir laukinės mėtos aromatai

    Gomuryje itin turtingas ir švelnus - citrusų gaiva žadina ir stimuliuoja skonio receptorius bei leidžia patirti skonių įvairovės visumą.

    Vartojimas rekomenduojamas G&T kokteiliuose su daug ledo, pagardinant ir papuošiant kvapnia rozmarino šakele. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne