Aperityvas-Amaro Di Angostura 35% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Aperityvas-Amaro Di Angostura 35% 0.7L

  Kilmės šalis
  Trinidadas ir Tobagas
  Alk. tūris
  35%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Naujausias Angostura namų leidimas - Amaro di ANGOSTURA.Gaminamas pagal specialų procesą, naudojamą kuriant ir kitus House of Angostura kultinius aromatinius karčiuosiuosius gėrimus. Amaro Di Angostura yra tamsiai gintarinės spalvos gėrimas, pasižymintis cinamono, tamsaus šokolado ir su niekuo nesupainiojamu ANGOSTURA® aromatinių bitterių aromatu. Gaminamas meistrų, turinčių daugiau nei 70 metų maišymo patirties. House of ANGOSTURA meistrai maišė ANGOSTURA aromatinę karčiąją trauktinę su neutraliu spiritu, pridėdami daugiau prieskonių, kol buvo sukurtas nuostabus žolelių amaro. Spiritas, prieskoniai ir karčiosios žolelės buvo sumaišyti, o tada palikti 3-jų mėnesių brandinimui. Rezultatas - Amaro di ANGOSTURA - klasikinio amaro likerio pakylėjimas į visiškai naują pasaulinį kategorijos matmenį. Amaro di ANGOSTURA galima vartoti on-the-rocks, puikiai dera kokteiliuose. 

  Nosyje aromatinga prieskonių puokštė su karamele. Sklinda ryškios cinamono, saldymedžio ir citrusinių vaisių aromatų natos, po ko seka stiprus šokoladas su skrudinto cukraus užuominomis.

  Gomuryje juntamas cinamono ir skrudintos karamelės skonis. Skysčiui užpildžius burną maloniais kartumo ir saldymedžio natomis, pabaigoje ilgai išlieka šokolado ir saldžiųjų žolelių aromatai.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne