Konjakas-A.De Fussigny Selection 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Konjakas-A.De Fussigny Selection 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Konjako namai A de Fussigny Cognac, esantys istoriniame Prancūzijos Cognac regiono centre, buvo įkurti 1814 metais ant ikoniškos Charente upės kranto. Prekės ženklas transliuoja šiuolaikinės prabangos idėją, įtraukiančią tradicijas, autentiškumą ir distiliavimo meistriškumą su modernumą. Konjakams brandinti A de Fussigny Cognac naudoja daugiau nei 200 metų senumo rūsius, kuriuose šalia Charente upės esanti natūrali drėgmė skatina maksimaliai subręsti gėrimams. Ryškios aukso geltonumo spalvos A de Fussigny Sélection yra kompleksiškas keliose vietovių augančių vynuogių mišinys. Šį VS konjaką sudaro „Grand Champagne“, „Petite Champagne“, „Borderies“ ir „Fins Bois“ apelsinų kvapo mišiniai, brandinti Limousin ir Tronçais ąžuolo statinėse nuo dvejų iki dešimties metų.

  Nosyje vynmedžių žiedai ir šilta vanilė, elegantiškas ir gėliškas su jazmino ir sausmedžio natomis, juodosios arbatos, mango ir apelsino žievelės aromatais.

  Gomuryje gerai subalansuota struktūra, subtilios baltojo pipiro ir muskato riešuto natos, šviežių citrusinių vaisių fone.

  Poskonis ilgas su švelnios vanilės natomis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne