Džinas-Whitley Neill Raspberry 43% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Whitley Neill Raspberry 43% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Alk. tūris
  43%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • WHITLEY NEILL džinas - tai handcrafted (rankų darbo), premium kokybės džinas, kuriam įkvėpimo suteikia geriausi ingredientai iš viso Pasaulio. Distiliuojamas pačioje Londono miesto širdyje, - vienintelėje distilerijoje Londono centre. Whitley Neill Gin išplėtė džino skonio profilį naujomis, nei vien tik tradiciniai botaniniai augalai, patirtimis. Nuo London Dry džino su sodriomis kadagių, citrusinių vaisių ir egzotiškų Žaliojo kyšulio agrastų bei baobabo vaisių natų iki rabarbarų ir imbiero, blood orange ir aviečių džinų - distiliuojant pačius geriausius Pasaulio ingredientus ir derinant juos, kad sukurti tokius džinus, kokių dar nėra buvę. 

  Whitley Neill Raspberry džino distiliavimui naudojami kadagiai, kalendros sėklos, kasijos žievė, orriso šaknis, anglikono šaknis, saldymedis, saldieji apelsinai, citrinos ir avietės.

  Nosyje juntamos ryškios kadagio, kalendros ir saldymedžio natos, peraugančios į ryškų, gaivų, gyvybingą škotiškų aviečių aromatą.

  Gomuryje puikiai subalansuotas džinas, pasižymintis subtiliu vaisių skoniu ir išliekančiu citrusinių vaisių bei aviečių aromatu.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne