Džinas-Aviation American Gin 42% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Aviation American Gin 42% 0.7L

  Kilmės šalis
  JAV
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  MODERN
  Alk. tūris
  42%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • "Esu išbandęs visus planetoje esančius džinus, o "Aviation" yra pats geriausias. Be to, nerekomenduoju išbandyti kiekvieno džino planetoje. Laikykitės šio džino"
  - Ryan Reynold, Hollywood aktorius ir "Aviation American Gin" prekinio ženklo savininkas. Aviation American Gin pagamintas iš 100% rugių grūdų spirito, išryškina sodrias, gėlių ir pikantiškas levandų, kardamono ir sarsaparilės natas, kad perteiktų Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų sodrumą, prieskonius, kūrybiškumą ir šviežumą.

  Kaip du novatoriai, prohibicija ir kadagiai lėmė pirmojo amerikietiško džino atsiradimą.

  2005 metais Sietle vykusiame vakarėlyje barmeną Ryan Magarian su "vasaros džinu" supažindino draugas iš Portlando. Jį nustebino džino, kuriame mažiau kadagio, subtilumas, ir jis suprato, kad tai perspektyvus judėjimas tolyn nuo tradicinio džino. Juolab Ryan vis labiau domėjosi klasikiniais kokteiliais, sukurtais iki prohibicijos, kuriuose pagrindinis vaidmuo tenka spiritui, o šis džinas galėjo būti puikus papildymas. Jis išvyko į Portlandą susitikti su distiliuotoju. Christian Krogstad, taip pat aistringai besidomintis savo amatu, Portlande, Oregono valstijoje, įkūrė craft distileriją. Būdamas pionieriškos dvasios, Cristian nusprendė atkurti unikalų amerikietišką džiną, tačiau jo receptai išnyko kartu su prohibicija, todėl niekas tiksliai nežinojo, koks jo skonis. Neturėdama tikslaus skrydžio plano, pirmoji barmeno ir distiliuotojo partnerystė įsibėgėjo. Pakartotinai bandydami ir eksperimentuodami su 7 botaninėmis medžiagomis, Ryan ir Christian galiausiai priėjo prie demokratiško mišinio su kadagiais aromatų fone. Kaip ir visose sėkmingose partnerystėse, nė vienas iš jų nėra perteklinis ar maskuojantis, tačiau kiekvienas iš jų atlieka tam tikrą vaidmenį atskleidžiant geriausias visų savybes. Aviation - džinas, sukurtas taip subalansuotai ir švelniai, kad gali papildyti bet kokį kokteilį ar būti vartojams vienas on the rocks.

  Nosyje žemiškas su ryškiais prieskoniais ir subtiliomis gėlių užuominomis.

  Gomuryje svarus, švelnus, su išreikštomis apelsinų ir anyžių natomis.

  Ilgas ir gaivus poskonis.

  Puiki kokteilių bazė, ypač Aviation kokteiliams ruošti; džinas, citrinų sultys, likeris Maraschino ir Violette. Norėdami patiekti tradicišką G&T-ą, tiesiog sumaišykite su Elderflower Tonic ir papuoškite rausvojo greipfruto skiltele.

 • Alternatyvios prekės

  Nealkoholinis gaivusis gerimas-Seventeen 1724 Tonic Water 0.2L D

  Prie produkto kainos (už vnt.) priskaičiuotinas taros (0,10EUR) mokestis. 

  Pristatymas tik Vilniaus mieste. 

  Kaina 159
  Prekė išparduota. Susisiekite
Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne