Džinas-Whitley Neill Quince 43% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Whitley Neill Quince 43% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Alk. tūris
  43%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • WHITLEY NEILL džinas - tai handcrafted (rankų darbo), premium kokybės džinas, kuriam įkvėpimo suteikia geriausi ingredientai iš viso Pasaulio. Distiliuojamas pačioje Londono miesto širdyje, - vienintelėje distilerijoje Londono centre. Whitley Neill Gin išplėtė džino skonio profilį naujomis, nei vien tik tradiciniai botaniniai augalai, patirtimis. Nuo London Dry džino su sodriomis kadagių, citrusinių vaisių ir egzotiškų Žaliojo kyšulio agrastų bei baobabo vaisių natų iki rabarbarų ir imbiero, blood orange ir aviečių džinų - distiliuojant pačius geriausius Pasaulio ingredientus ir derinant juos, kad sukurti tokius džinus, kokių dar nėra buvę. 

  Nuotykių ir atradimų skonis būdingas visoms aštuonioms Whitley Neill šeimos kartoms. Todėl nenuostabu, kad amžiaus pradžioje Frederick Neill leidosi į kelionę po Persiją, kur atrado egzotiškų vaisių, žolelių ir prieskonių, kurie įkvėpė praplėsti Greenall Whitley šeimos džino receptų kolekciją. Būdamas ten jis nustebo aptikęs senoviniuose kalnuose augančius svarainių vaisius. Būtent turkiškų svarainių saldus skonis, sumaišytas su svaigiu persiškų žolelių ir prieskonių mišiniu, suteikia Whitley Neill Quince Gin išskirtinį, viliojantį skonį. Rankomis pagamintas išskirtinės kokybės džinas, kurio skonis toks pat turtingas kaip ir jo kilmė. Distiliavimui naudojami kadagiai, kalendros sėklos, kasijos žievė, orriso šaknis, anglikono šaknis, saldymedis, saldieji apelsinai ir svarainiai 

  Nosyje šviežių kaulavaisių aromatas, po kurio švelniai juntamos kadagio ir citrusinių vaisių žievelės natos.

  Gomuryje dominuoja išskirtinis svarainių skonis, kuris pereina į abrikosų ir persikų saldumą, o ilgas vaisinis skonis atsiveria į apelsinų žiedų ir pikantiškų greipfrutų aromatą. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne