Džinas-Whitley Neill Blood Orange 43% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Whitley Neill Blood Orange 43% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  CONTEMPORARY
  Alk. tūris
  43%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • WHITLEY NEILL džinas - tai handcrafted (rankų darbo), premium kokybės džinas, kuriam įkvėpimo suteikia geriausi ingredientai iš viso Pasaulio. Distiliuojamas pačioje Londono miesto širdyje, - vienintelėje distilerijoje Londono centre. Whitley Neill Gin išplėtė džino skonio profilį naujomis, nei vien tik tradiciniai botaniniai augalai, patirtimis. Nuo London Dry džino su sodriomis kadagių, citrusinių vaisių ir egzotiškų Žaliojo kyšulio agrastų bei baobabo vaisių natų iki rabarbarų ir imbiero, blood orange ir aviečių džinų - distiliuojant pačius geriausius Pasaulio ingredientus ir derinant juos, kad sukurti tokius džinus, kokių dar nėra buvę.

  Nuotykių ir atradimų skonis būdingas visoms aštuonioms Whitley Neill giminės kartoms. Todėl nenuostabu, kad Frederick Neill ir jo naujoji žmona, keliaudami medaus mėnesiu po nuostabią Sicilijos gamtą, iš naujo įsimylėjo gyvybingą, aitrų Sicilijos kruvinųjų apelsinų skonį. Naudodamasis puikiai išlavintais distiliavimo metodais, Frederick siekė sukurti džino receptą, kuris primintų jo Sicilijos medaus mėnesio prisiminimus. Pagal šį receptą ir buvo sukurtas Whitley Neill Blood Orange Gin, kurio distiliavimui naudoti kadagiai, kalendros sėklos, kasijos žievė, orriso šaknis, Angelica šaknis, saldymedžio šaknis, saldieji apelsinai, citrinos ir Sicilijos apelsinai.

  Ryškios citrusinių vaisių natos išryškėja, nors nėra homogeniškos. Intensyvus aitrus saldumas, kurį papildo šviežių apelsino žievelių kartumas, ir net rūgštumas. Pajusite ir pipirų, kasijos ir čiobrelių medaus aromatų užuominas.

  Apdovanojimai:
  2018 San Francisco World Spirits Competition sidabro laimėtojas
  2019 San Francisco World Spirits Competition sidabro laimėtojas
  2020 San Francisco World Spirits Competition sidabro laimėtojas
  2021 San Francisco World Spirits Competition sidabro laimėtojas
     

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne