Nealkoholinis putojantis baltas vynas-Pierre Zéro Chardonnay 0% 0.2L

 • Kraunamos nuotraukos

  Nealkoholinis putojantis baltas vynas-Pierre Zéro Chardonnay 0% 0.2L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  0%
 • Domaines Pierre Chavin istorija prasidėjo Languedoc-Roussillon regione Prancūzijoje, kai talentingas vynininkystės specialistas Fabien Gross ir vyno rinkodaros specialistė Mathilde Boulachin, kilusi iš Champagne regiono vyndarių šeimos, svajones pavertė realybe. Vyndariai sukūrė platų Pierre Zéro aromatų ir vyno spalvų, mišinių bei tekstūrų spektrą. Pierre Zéro tikslas - pakeisti vyno degustavimo patirtį unikaliais, kosmopolitiškais ir madingais pasirinkimais alkoholio nevartojantiems žmonėms. Pierre Zéro iš esmės keičia mąstymą ir suteikia jiems galimybę pagaliau pasimėgauti vakaru draugų būryje, nesijaučiant iškritusiems iš linksmybių.

  Pierre Zéro - tai sudėtingais, tradiciniais metodais gaminami dealkoholizuoti vynai. Jis gaminamas taikant protėvių vyno gamybos metodus iš Pietų Prancūzijos vynuogynuose kruopščiai auginamų vynuogių. Vynuogių veislės atrenkamos pagal jų aromatines savybes, o derlius nuimamas naktį, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir aromato intensyvumas. Alkoholinės fermentacijos metu Pierre Zéro išsaugo visus naudinguosius elementus, tokius kaip polifenoliai, taninai, resveratrolis, vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos bei antioksidantai. Kai vynas jau pagamintas, vyksta dealkoholizacijos procesas. Siekiant išsaugoti visus puikiam vynui būdingus skonius ir aromatus, vyninė laikosi griežto dealkoholizavimo protokolo, vadinamo "Spinning Cone Column".

  Nealkoholiniam putojančiam baltam vynui Pierre Zéro Chardonnay vynuogės skinamos naktį, kad būtų galima pasinaudoti žema nakties temperatūra. Vėliau vynuogės apdorojamos ir vynas gaminamos tradiciniais metodais. Vynuogynai auga molio ir kalkakmenio tipo dirvožemyje, o Viduržemio jūros klimatas suteikia vynuogėms būtino gaivumo.

  Blyškiai geltonos spalvos, švelnūs burbuliukai, tropinių vaisių, persikų, ličių ir gėlių aromatas, itin gaivus. Rekomanduojamas aperityvams ir vakarėliams su draugais.

  - Nuo 3 iki 6 kartų mažiau kalorijų nei įprastame vyne
  - Šventinis gėrimas darbo vietoje
  - Geras sporto mėgėjų draugas
  - Vyresnio amžiaus žmonių sąjungininkas
  - Vegan friendly
  - Vyno dealkoholizacija išsaugant vyno aromatų turtingumą
  - HALAL sertifikuotas

  Pierre Zero baltas putojantis kartu su 1883 Maison Routin Spritz sirupu = geriausias nealkoholinis SPRITZ tarp visų kitų įmanomų šio kokteilio interpretacijų su kitais sirupais ar non-alco aperityvais (mūsų aklosios degustacijos duomenimis)    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne